AnaSayfa / Genel / Kahve falında ışık yakmaya çalışmak

Kahve falında ışık yakmaya çalışmak

Kahve falında ışık yakmaya çalışmak kendi ekmek teknesine sahip olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, yabancı uyruklu bir kimse ile evlenileceğine, sorunların ve sıkıntıların baş göstereceğine, süt liman olan hayatın bir anda dalgalanacağına, birçok işin birlikte yapılacağına, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, hayırlı ameller işleyerek her geçen gün sevaplarına bir yenisini katacağına, mutsuz, üzgün ve hasta olacağına, sıkıntı yaratacak durumları ortadan kaldırıp daha rahat bir şekilde hareket edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ışık yakmaya çalışmak gördüyseniz:

  • Sonradan karşılaşabileceğiniz umulmadık bir durum sizi şaşırtıp, hatalı bir tercihte bulunmanıza sebep olabilir.

Kahve falında ışık açmaya çalışmak çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine ve herhangi bir sorun yaşamayacağına, ticaretinin hızlanacağına, fal sahibinin hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında ışık yakmaya çalışmak güzel bir döneme girileceğine, yağmur yağmamasına işaret etmektedir.

Kahve falında ışıklı cami görmek insanlar arasındaki geçimin de çoğalacağına, gittiği yerde çok iyi işler gerçekleştireceğine delalettir.

Kahve falında ışık açıp kapatmak dayanışma içinde kalacağına, beklentilerine ulaşacağına, zafer elde edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında ışığı yakmak çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, fal sahibinin hayatında bolluğun, bereketin ve huzurun hâsıl olacağına delalettir.

Kahve falında ışıkların söndüğünü görmek aile bireylerine bu sayede çok büyük yardımlarda bulunulacağına, elinde avcunda ne varsa satmak zorunda kalacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında büyük beyaz ışık görmek yüksek makamlara geleceğine, eski arkadaşlarla çok fazla görüşülemeyeceği gibi, yeni bir çevre edinileceğine yorulur.

Kahve falında birinin ışık tuttuğunu görmek rakipler tarafından kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, fırsatların heba edileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir