AnaSayfa / Genel / Kahve falında işe gecikmek

Kahve falında işe gecikmek

Kahve falında işe gecikmek zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, gelirinin daimi olacağına, refah düzeyinin hiçbir zaman azalmayacağına, elinin darlığa düşmeyeceğine, güzel huylarını ve inancını bir kenara atacağına, kişinin kendi hayatına yeni yönler vermek adına girişimlerde bulunacağına, uzun bir süreden beri özlem duyulan bir kişiye kavuşulacağına, daha sonra işi çok iyi bir şekilde öğrenip çok kolay ve kazançlı şekilde projeler üreteceğine, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, sağlıkla ilgili olarak güzel bir haber alınacağına rivayet eder.

Kahve falında işe gecikmek gördüyseniz:

  • Bakış açılarını anlamaya çalışmakta fayda var.

Kahve falında işe gecikmek sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, hayallere kavuşulacağına, tabiri caizse dağ gibi büyüyeceğine delalettir.

Kahve falında okula gecikmek kısa zaman içinde büyük başarılar kazanacağına, hayallerini gerçekleştireceğine, kendisini yaralanmış, darbe almış, yenilgiye uğramış hissedeceğine, çok üzüleceğine ve de bir süre toparlanamayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında derse gecikmek küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına, halinin vaktinin iyi olacağına ve besmele çekerek atacağı yeni adımlarla muradına ereceğine yorulur.

Kahve falında bir yere gecikmek mutluluk verici haberlerin alınacağına ve kişilerin yaşamına güzelliklerin geleceğine, değer verilen bir aile dostunun tavsiyesi ile bir yola çıkılacağına, sağlıkla ilgili bir konuda verilecek bir kararın ardından kısa sürecek bir operasyon geçirileceğine inanılır.

Kahve falında büyük bir işyeri görmek yöneticilerinin ya da müdürlerinin dikkatini çekmeyi başaracağına bu sayede işinde çok daha iyi yerlere geleceğine, aile bireylerinin mutlu olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında masa başı iş görmek onlar sayesinde dinde olgunlaşacağına, içinde bulunduğu parasal duruma karşı bu kişiden çok büyük destek göreceğine inanılır.

Kahve falında çalıştığı işyerinin patronunu görmek daha sonra mutlu bir birlikteliğe yol alacağına, düşmanlar ile mücadele edeceğine yorulur.

Kahve falında iş arkadaşının ağladığını görmek bol nimete kavuşulacağına, daha fazla gelir sahibi olunacağına, bolluk ve berekete kavuşulacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, sıkıntısız kazanılacak paraya ve kazancınızın artacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir