AnaSayfa / Genel / Kahve falında iri deve görmek

Kahve falında iri deve görmek

Kahve falında iri deve görmek müjdeli haberler alacağına, sevineceğine, varolan sorunlarının sona ereceğine, kötü kişilerin kendisinden ve ailesinden uzak duracağına, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, buna karşılık ani bir haber alarak tüm derdinden ve üzüntüsünden kurtulacağına, başına bazı musibetlerin geleceğine, kazancın gittikçe azalacağına, hayırlı bir yuva kuracağına, zaferlere doymayacağına, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine, mutluluğunun ve başarısının katlanarak artacağına işarettir.

Kahve falında iri deve gördüyseniz:

  • Sizden imkansız şeyler isteyen kişiler olabilir.

Kahve falında iri deve görmek parasızlıktan ve işsizlikten kurtulacağına, sevdiği bir kişi ile güzel ve hayırlı bir evliliğe adım atacağına işaret eder.

Kahve falında irili ufaklı balık görmek sıkıntıların içinden rahat bir nefes alınacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine alamet eder.

Kahve falında iri yarı bir adam görmek emeklerinin kendisine mutluluk getireceğine, işlerlik kazanıp insanla dolacağına işaret etmektedir.

Kahve falında iri taş görmek zor zamanlar geçirileceğine, maddi ve manevi olarak rahat geçirilen bir dönemin biteceğine ve birçok konuda çok sancılı bir dönemin başlayacağına, diğer kişilere yol gösterici olunacağına ve hayırlı bir işle ilgili destek verileceğine tabir olunur.

Kahve falında iri taneli buğday görmek ancak yakın bir zamanda tanışacağı birisi ile arasında bazı şeyler olacağına, elini eteğini çektiği şeylerin kendisine umut verecek şekilde aşama kaydedeceğine tabir olunur.

Kahve falında iri bebek görmek kişinin kendini çok huzurlu, mutlu ve keyifli hissedeceğine, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine alamet eder.

Kahve falında iri tosun görmek haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına, istemeden birçok fırsatı kaçıracağına inanılır.

Kahve falında iri yarı erkek görmek yaşama sevincine kavuşacağına, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir