AnaSayfa / Genel / Kahve falında insan gibi kedi görmek

Kahve falında insan gibi kedi görmek

Kahve falında insan gibi kedi görmek bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına ve sıkıntıların biteceğine, uzun zaman önce tedavi edilmiş olan bir rahatsızlığın tekrar edeceğine, dini duygularının ve inancının güçleneceğine, huzursuzluklar ile boğuşacağına ve çok zor ve ruhsal olarak çok kötü bir dönem geçireceğine, huzursuz bir ortama girilip, bu yüzden evliliği bitirme aşamasına gelineceğine, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına, adeta sinirden küplere bineceğine ve çok büyük bir sıkıntı yaşayacağına, büyük bir başarı ve saygınlık kazandıracak bir noktaya gelineceğine inanılır.

Kahve falında insan gibi kedi gördüyseniz:

  • Bazı ilişkilerin sonlanmasını istemiyorsanız politik olmanız gerekecek.

Kahve falında insan gibi kedi görmek ticaretinde rakiplerine karşı başarı elde edeceğine, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına yorulur.

Kahve falında kediyi insan gibi görmek rızkın da ömür boyu süreceğine, hasta iseniz yakın zamanda şifa bulacağınıza alamet eder.

Kahve falında insanı kedi gibi görmek yardıma muhtaç kişilere yardım eli uzatılacağına ve hayatı değiştirip mutlu bir hayatın kapısını açacak bir konuda çok önemli bir karar verileceğine, yeni bir işe girmek için üst düzey bir yetkiliden yardım isteneceğine rivayet eder.

Kahve falında kedi gibi fare görmek rahat bir hayat için bazı adımlar atılacağına, zenginlik sahibi olunacağına, yakın zaman içinde verilecek bir karar doğrultusunda yeni bir şehre taşınılacağına ve iş hayatında çok kazanç elde edileceğine, güzel haberler alınacağına işarettir.

Kahve falında kedi gibi miyavlamak uzun zamandan beri kafasında kurduğu projelerin gerçekleştirilemeyeceğine, işlerinde büyük bir ferahlık yaşayacağına, bu sayede büyük bir özgüven kazanacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine delalet eder.

Kahve falında bir insanı dev gibi görmek yardım ettiği kişilerden ihanet göreceğine, kendi ayakları üstünde durmak için her türlü fırsatı en akılcı şekilde kullanacak olan fal sahibinin mutluluğunu kendi elleriyle inşa edeceğine yorulur.

Kahve falında azraili insan gibi görmek küslüklerin en yakın zamanda arabulucular sayesinde yok olacağına, çok zor bir yoldan geçeceğine, çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine ve geçirdiği çok zor dönemlerden ötürü biraz da olsa yıpranmış olacağına delalet eder.

Kahve falında cini insan gibi görmek aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, aşkının da kalıcı olacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir