AnaSayfa / Genel / Kahve falında inşaat sahası görmek

Kahve falında inşaat sahası görmek

Kahve falında inşaat sahası görmek kişinin hayatından yana hayır bulacağına, dualarının kabul olup gerçekleşeceğine, ettiği zararları telafi edeceğine, kazancını arttıracağına, kırılan umutların tekrar filizleneceğine, hayal ettiği ve çok istediği herşeye kavuşacağına, günbegün kötüleşeceğine, terfi edeceğine, sıkıntıların sona ereceğine ve kazancın katbekat arttırılacağına, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına rivayet eder.

Kahve falında inşaat sahası gördüyseniz:

  • Gayret göstermeniz gerekecek gibi duruyor.

Kahve falında inşaat sahası görmek kazançlı bir ortaklığa adım atılacağına, borçlarının ve hastalıklarının çoğalacağına tabir olunur.

Kahve falında yeşil halı saha görmek isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, başkaları hakkında gıybet yapmak suretiyle günaha düşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında yeşil saha görmek işlerindeki verimin ve bereketin düşeceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, bilindik bir kişinin sebep olduğu sıkıntılardan ötürü  çok zor bir duruma düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında basketbol sahası görmek üzüntülerin sevince döneceğine ve hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına, sevilen bir kişinin işlerinde gereken desteğin verileceğine işaret eder.

Kahve falında sahada top oynamak sevilen bir kişi ile ayrılık yaşanacağına, aile hayatının kötüye gideceğine, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine, bir sağlık sorunu yaşanacağına işarettir.

Kahve falında futbol sahasında koşmak kendisini çok kötü hissedeceğine ve bundan sonra maddi konulardan daha dikkatli davranacağına, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına delalet eder.

Kahve falında halı saha maçı yapmak aile bireyleri arasında tartışmalar yaşanacağına, bazı kayıplar olabileceğine işaret eder.

Kahve falında yeşil sahada maç yapmak elinde bulunan imkânlar ile çok hayırlı işler gerçekleştireceğine, yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir