AnaSayfa / Genel / Kahve falında inek sürüsü gütmek

Kahve falında inek sürüsü gütmek

Kahve falında inek sürüsü gütmek sıkıntılı zamanlar yaşayacağına, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, eşler arasında ayrılığa sebep olacak bir olay yaşanacağına, alınan kararların bir türlü istenen şekilde uygulanamayacağına ve azalan kazancın sonunda tamamen biteceğine, yaşayacağı eğlenceli, zevkli ve keyifli günlerin sayısının artacağına, sevinçli ve  güzel haberler alınacağına, sıkıntıların ve sorunların daha da artacağına, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine, ortaya konulan başarılı projeler sayesinde yüksek bir mevkiye terfi edileceğine delalet etmektedir.

Kahve falında inek sürüsü gütmek gördüyseniz:

  • Belli ilişkiler zorlayıcı olabilir.

Kahve falında inek sürüsü gütmek rızkının kesilmeyeceğine, barış ve sevgi içinde olacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına, güleceğine inanılır.

Kahve falında inek gütmek işlerinin yakın bir zaman içinde sıkıntı çekmesine sebep olacağına, hayırlı ve güzel zamanlar geçirileceğine işaret eder.

Kahve falında kuzu gütmek ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, parlak bir kariyere sahip olunacağına işarettir.

Kahve falında öküz gütmek bunun için Allah’a şükredeceğine, fal sahibinin ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine alamet etmektedir.

Kahve falında koyun kuzu gütmek hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine, işlerinin açılacağına, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine yorulur.

Kahve falında kin gütmek bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, küslerin barışacağına delalettir.

Kahve falında hayvan gütmek zorluğa düşeceğine, başı sıkıştığı bir anda sevdiği ve çok değer verdiği kişilerden çok büyük destekler alarak çok uzun bir zamandan beri yaşadığı bir sorunu çözeceğine yorulur.

Kahve falında keçi gütmek çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, kazancında bereketin artacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir