AnaSayfa / Genel / Kahve falında ineğin bağırdığını görmek

Kahve falında ineğin bağırdığını görmek

Kahve falında ineğin bağırdığını görmek ondan her zaman iyi haberler alınacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını çözüme kavuşturacağına, hayal kırıklığına uğratılacağına, yakın arkadaşlarından birinin teklifiyle katılacağı bir organizasyon veya toplantıda yalancı, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, kazancını büyük miktarda arttıracağına, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına ve o kişiden duygularına karşılık göreceğine, çok sıkıntı çekilmiş olan konularda rahata ereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ineğin bağırdığını gördüyseniz:

  • Aynı zamanda, bazı arkadaşlarınız size bir iş veya iş birliği teklifiyle gelebilirler.

Kahve falında ineğin bağırdığını görmek sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, kazancının günden güne düşeceğine, maddi olarak çok büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük bir mutluluk yaşayacağına işarettir.

Kahve falında eşe bağırmak rakiplerin ve çekemeyenlerin bu sayede yenilgiye uğratılacağına ve rahata erileceğine, çözümlere ve şifaya kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında korkudan bağırmak görmek karşılaşılan kötü durumların yakın bir zaman içinde son ereceğine, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına rivayet eder.

Kahve falında avaz avaz bağırmak uzun zamandan beri çok sıkıntılı olan ve kendisini çok zor durumlara sokan çeşitli olaylar yaşayacağına, kötü halden iyi hale geçeceğine ve içinde olacağı durumdan çok memnun olacağına yorulur.

Kahve falında kaynanaya bağırmak sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına, ailesini kaybedeceğine inanılır.

Kahve falında korkmak ve bağırmak hayırsız kişilerin aileden uzaklaştırılacağına, rütbesinin artacağına yorulur.

Kahve falında annesinin bağırdığını görmek yarınları için isabetli kararlar alacağına, bir sebeple çalışma üstünde bazı fikir ayrılıkları yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında korkarak bağırmak rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, sağlığının da huzurunun da yerine geleceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.