AnaSayfa / Genel / Kahve falında incir ağacının kırıldığını görmek

Kahve falında incir ağacının kırıldığını görmek

Kahve falında incir ağacının kırıldığını görmek sevdiği bir kişinin yaşayacağı bir sağlık sorunu yüzünden çok üzüleceğine, insanlarla iç içe olacağına, rızkının tam olarak kesilmeyeceğine ama bu durumun kişiye maddi anlamda büyük darbe vuracağına, kötü günlerinde bu kimselerin kendisine destek vereceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, kendisini büyük bir iş sıkıntısının ortasında bulacağına, çok mutlu olacağı ve hayatını büyük oranda değiştirecek bir çalışmaya gireceğine, mutluluktan, bolluktan, paradan, rızıktan, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine yorulur.

Kahve falında incir ağacının kırıldığını gördüyseniz:

  • Aralarından en iyi görünenlerine icabet göstermenizde fayda var.

Kahve falında incir ağacının kırıldığını görmek mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, bolluğun, bereketin, iyi şansın hanesinden hiçbir zaman eksik olmayacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ağaçtan incir yemek gereksiz bir sebeple bozulan işlerin düzene sokulacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine ve ferahlığa çıkacağına rivayet eder.

Kahve falında incir ağacından meyve yemek kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına, müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine rivayet eder.

Kahve falında incir ağacına tırmanmak elinde bulunan imkânlar ile girdiği bir işte yaşanabilecek sorunlara karşı önlem olarak bir miktar tasarruf yaptığına, böylece çıkabilecek problemleri kısmen de olsa bertaraf edeceğine, eline geçen kazançla çok iyi işlere gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ağacından incir koparıp yemek yaşanan sıkıntıların günden güne daha da artacağına ve haneden bir ayrılığın gerçekleşeceğine, kazana ve haklı çıkan tarafın kendisi olacağına tabir olunur.

Kahve falında ağacında incir görmek iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine işarettir.

Kahve falında ağacından incir yemek tazeleneceğine ve canlanacağına, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına rivayet eder.

Kahve falında büyük incir ağacı görmek atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, aksine büyük zarar görülmesine sebep olacağına, daha ağırbaşlı ve olgun bir kimse olacağına delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir