AnaSayfa / Genel / Kahve falında ılık denizde yüzmek

Kahve falında ılık denizde yüzmek

Kahve falında ılık denizde yüzmek iş hayatında ortaya koyacağı projeler sayesinde önünün açılacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine, kâbus gibi günlerin geleceğine, mutlu ve huzurlu bir yuvaya, iyi ve anlayışlı bir eşe ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, falı kapatan kişinin kendisi işini kuracağına, dertlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine, onlar sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ılık denizde yüzmek gördüyseniz:

  • Bazı konuların geri dönüşü harcanılan zamana veya enerjiye değmiyor olabilir.

Kahve falında ılık denizde yüzmek ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine işarettir.

Kahve falında ılık suda yüzmek fal sahibini kontrol etmekten vazgeçeceğine, sevdiği kişilerin sorunlarının zaman içinde sona ereceğine, uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ılık havuzda yüzmek uğranılan zararların telafi edileceğine, yeni lezzetlerin tadına varacağına yorulur.

Kahve falında ılık deniz görmek keyfini, neşesini ve ağız tadını kaybedeceğine, gülen yüzünün solacağına, güzel ve hayırlı bir yuvasının olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında ılık denize girmek evlilerin eşleri ile her günlerinin neşe ve keyif içinde geçeceğine, yol yordam öğretileceğine rivayet eder.

Kahve falında ılık süt görmek çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, iş hayatında ve aile hayatında yaptığı harcamalara dikkat etmesi gerektiğine, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına, çok büyük zararlar edeceğine, uzun zamandan beri sevdiği ancak bunu bir türlü söyleyemediği kişiye kalbini açacağına işarettir.

Kahve falında ılık yağmur görmek sevinçli ve güzel haberler alınacağına, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine, sevilen birinin elinden tutmak o kişinin evlenmesine, yuva kurmasına yardımcı olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ılık suda yıkanmak büyük fırsatlarla karşılaşacağına, kötü günlerinden kurtulacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir