Kahve falında iki erkeğin öpüştüğünü görmek

Kahve falında iki erkeğin öpüştüğünü görmek daha fazla kazanç getireceğine, hayal edilen şeylerin bir türlü gerçekleşmeyeceğine, arkasının daha sağlam hale geleceğine, buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, gün geçtikçe daha zor zamanlara girileceğine, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, ortaklık kurulan kişilerle büyük tartışmalar yaşanacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, bir kapının veya dönemin kapanıp, yenisinin başlayacağına, eline geçen para ile birbiri ardına güzel çalışmalara imza atacağına yorulur.

Kahve falında iki erkeğin öpüştüğünü gördüyseniz:

  • Evinizde veya sevdiğiniz işlerle ilgilenerek keyifli vakit geçirmenin tadını çıkartmanızda fayda var.

Kahve falında evlenmek istediğin erkeği görmek sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına alamet etmektedir.

Kahve falında erkek erkeğe beraber olmak sıkıntılarının biteceğine, parasının ve malının çoğalacağına, bunun için sermaye bulmakta zorlanmayacağına rivayet eder.

Kahve falında seven erkek görmek sorunlarının ve sıkıntılarının kısa süre içinde gittikçe artacağına, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına ve bu sayede istediği herşeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine delalet eder.

Kahve falında bir erkekle el sıkışmak maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına, henüz olgunlaşmamış bir kişi ile beraber olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında erkekler el ele tutuşmak onlar sayesinde rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzeltmeye çalışacağına alamet etmektedir.

Kahve falında güzel bir erkek çocuğu görmek bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına, eski hayatına kısmen de olsa sünger çekeceğine, rahatın ve konforun geleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında etek giyen erkek görmek başarılı bir kişi olunacağına, sıkıntılı olduğu durumları kısa bir zaman içinde düzelteceğine tabir olunur.

Kahve falında erkeğin üreme organını görmek insanlardan gördüğü sevgi ve saygının da hiç eksilmeyeceğine, girişilen tüm işlerde başarı üstüne başarı kazanılacağına, bu gelişmelerin vesile olması sayesinde çok iyi yerlere gelerek çok büyük hayır işlerinin gerçekleştirileceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top