AnaSayfa / Genel / Kahve falında içmeyen birinin sigara içtiğini görmek

Kahve falında içmeyen birinin sigara içtiğini görmek

Kahve falında içmeyen birinin sigara içtiğini görmek elindeki kazancın büyük kısmını borçlara harcayacağına, değişik, yeni insanlar tanımak konusunda istek duyulacağına, rahatsızlık veren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına vebazı küçük sorunlar yüzünden hayata geçirilemeyen bir projenin gerçekleştirileceğine, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, yaşanan bir hastalık varsa eğer şifa bulunacağına, uzun zaman önce yapılmış ve sürekli vicdan azabı çekilmesine sebep olan şeylerden ötürü fal sahibinin tövbe istiğfar edeceğine, ancak daha sonra gireceği bir ortaklık ya da gerçekleştireceği çok büyük bir proje sayesinde eskisinden bile daha iyi bir duruma geleceğine, büyük bir sorun yaşamasına neden olacağına, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına alamet eder.

Kahve falında içmeyen birinin sigara içtiğini gördüyseniz:

  • Belli bir iş ya da konunun yeniden yapılandırılması, başkalarının gelip halletmesini beklemekten daha etkili olabilir.

Kahve falında tuvalette sigara icmek iş hayatı içinde zor zamanlar geçirileceğine, atılan adımlar sayesinde çok tanınan ve sevilen biri olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında sigara içerken birine yakalanmak işlerinin çok zor bir durumda kalacağına, hanesinden bereketin ve kalbinden mutluluğun göçeceğine, eğitim konusunda kötü bir haber alınacağına, yapılan işte geriye düşüleceğine rivayet eder.

Kahve falında oğlunu sigara içerken görmek yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine, kesesinin her daim dolu kalacağına delalettir.

Kahve falında içilmemiş sigara görmek dinde olgunlaşacağına, bir sebeple kendisine ve ailesine çok dikkat etmesi gerektiğine aksi halde içlerinden birinin bir şekilde zarar göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında kocanın sigara içtiğini görmek kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına, kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında bir yakınının sigara içtiğini görmek çok hayırlı ve güzel olayların göbeğine düşeceğine ve çok büyük mutluluklar yaşayacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında bir erkeğin sigara içtiğini görmek beklemediği bir anda üst üste müjdeli haberler alacağına ve yüzünün güleceğine, makbul olan mallara kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında oruçlu iken sigara içtiğini görmek kendisine yeni bir hayat kuracağına, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, bunun da işine dört elle sarılmasına vesile olacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.