Kahve falında hikaye yazmak

Kahve falında hikaye yazmak yüksek makamlara geleceğine ve önemli işlerin başındaki kimse olacağına, yüküne ortak olacağına, çok büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına, bu sorunlardan ötürü neredeyse hastalanacağına ancak yakın bir zaman içinde bu sıkıntılarından kurtulması için Allah’ın çok büyük yardım edeceğine, emek verdiği, ter döktüğü ve üzerinde çok çalıştığı işlerin istediği şekilde sonuçlanacağına, kendisine kar ve mutluluk getireceğine, kapanmış şansının ve kısmetinin açılacağına, gelirini de büyük oranda arttıracağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine girileceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, hayatında olumlu gelişmeler yaşanacağına delalet etmektedir.

Kahve falında hikaye yazmak gördüyseniz:

  • Eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Kahve falında hikaye yazmak her türlü uğursuzluk ve şanssızlık ile karşılaşıp gergin zamanlar geçirileceğine, işlerin bir anda yoluna gireceğine, eş, dost ve akrabaların yardımları sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına işaret etmektedir.

Kahve falında hikaye yazdığını görmek hem dünya hayatında hem de ahiret hayatında yüksek mevkilere erişmek ve ulu kişilerden olmak adına savaşacağına, kişinin tek başına kalacağına, hayat mücadelesini yalnız vereceğine delalettir.

Kahve falında hikaye anlatmak fal sahibini kontrol etmekten vazgeçeceğine, elindeki birikimleri değerlendirip yeni bir ev satın alacağına, ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine inanılır.

Kahve falında hikaye dinlemek sevdiği kişiler ile büyük atılımlar gerçekleştirerek kendi işini kuracağına ve daha büyük kazançlar elde edeceğine, kuracağı ortaklık sayesinde daha iyi kazançlar elde edeceğine, rahat ettiği bir döneme gireceğine, ettiği tüm duaların kabul edileceğine ve mal mülk sahibi olacağına alamet eder.

Kahve falında hikaye okumak yapılan işte çok zarar edileceğine, uzun zamandan beri çok büyük az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına işaret eder.

Kahve falında beyaz bir kağıda yazı yazmak toplumdan kendisini soyutlayarak yalnızlığa düşeceğine, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine ve çok rahat bir hayat yaşayacağına inanılır.

Kahve falında parmakla yazı yazmak ah ve beddua almamak için özen göstereceğine, kalp kırmayacağına, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine delalettir.

Kahve falında dilekçe yazmak istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, yaşamın kolaylıklar içinde geçeceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top