Kahve falında hiç gitmediğin bir yere gitmek

Kahve falında hiç gitmediğin bir yere gitmek fal sahibinin, gerçekleştireceği bazı çalışmalar sayesinde çok daha iyi bir hayata kavuşacağına, tabir yerindeyse bir lokma kuru ekmeğe muhtaç olacağına, kazançlı çalışmalar yapılacağına, projelerin ve çalışmaların çok ses getireceğine, hayal ettiği herşeye bu dönem içinde yavaş yavaş kavuşacağına, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, yaşanan sorunların günden güne çoğalacağına, daha sonra yaşanan sorunun kökenine inileceğine, aslında nasıl yapılması ya da hareket edilmesi gerektiği konusunda bazı fikirler alınacağına, onlar sayesinde moral bulacağına, neşeleneceğine rivayet eder.

Kahve falında hiç gitmediğin bir yere gitmek gördüyseniz:

  • Bazı tanıdıklarınız sizin için bazı konuları halletmeye gönüllü olabilirler veya sizin yerinize bazı işleri yapabilirler.

Kahve falında hiç görmediğin bir yere gitmek öyle durumların insanlar tarafından takdir edileceğine, fırsatları en iyi şekilde değerlendireceğine inanılır.

Kahve falında hiç gitmediğin bir yere gitmek isteklerinde herhangi bir engelle ya da problemle karşılaşmadan gönlünce başarılar elde edeceğine, başarılı bir kariyere sahip olacağına, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine rivayet eder.

Kahve falında hiç görmediği bir yeri görmek büyük işlere girileceğine, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, hayal kırıklığı yaratan bir durumun sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında hiç tanımadığı bir eve gitmek işlerini çok iyi bir şekilde idare edeceğine, bol kazançlı günler geçireceğine, istediği ve gerçekleştirmek için zaman kolladığı şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine ve çok büyük mutluluk duyacağına, alın terinin karşılığını alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında hiç durmadan su içmek gireceği bir proje sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, farkında olunmadan yapılan bir hareketin sonuçlarının düzeltileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında hiç tanımadığı biriyle evlenmek aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, külfeti olan, kişiye rahatsızlık veren insanlardan kurtulacağına yorulur.

Kahve falında hiç tanımadığın biriyle evlenmek güzel günler için çalışılacağına, sırrın kimselere söylenmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında hiç yorulmadan koşmak esenliğe ve feraha kavuşacağına, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir