AnaSayfa / Genel / Kahve falında havayı kapalı görmek

Kahve falında havayı kapalı görmek

Kahve falında havayı kapalı görmek ailesi ile birlikte çok mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, ancak çok büyük bir sabır göstererek ve azmederek bu durumda kendi başının çaresine bakacağına, her türlü yaşam isteğinin kolayca karşılanacağına, kolaylıklarla, fırsatlarla ve kısmetlere sahip olacağına, çok büyük ve hayırlı işlere gireceğine, eğitim hayatında çok üst kademelere çıkacağına, inancını yitirmeyen tanıdıklarına şükranlarını ileteceğine, maneviyatının çökeceğine, işlerinin aksayacağına işarettir.

Kahve falında havayı kapalı gördüyseniz:

  • Farklı olmak için çaba gösterebilirsiniz.

Kahve falında kapalı bir hava görmek kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına alamet eder.

Kahve falında kapalı yağmurlu hava görmek ilerleyeceğine, bilgi sahibi olacağına, başarılarının her geçen gün artacağına işaret etmektedir.

Kahve falında kapalı hava görmek yatırımlarının kendine istediği getiriyi kazandıracağına, işinin gücünün rast gideceğine, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına yorulmaktadır.

Kahve falında havayı kapalı görmek elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine yorulmaktadır.

Kahve falında tek gözü kapalı olmak helal kazanç elde edeceğine, kişinin ailesini mutlu edecek işler yapacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında kapalı bayanı saçı açık görmek siyasi bir nedenle girilen bir hapishane ise de bazı kimselerden kötülüğe maruz kalınacağına, düşmanınızın sizinle uğraşamayacak kadar güçsüz olduğuna delalet eder.

Kahve falında kapalı saçı açık görmek iş hayatında çok büyük ve hayırlı kazanç getirecek işlere imza atacağına, hanesinde ve işyerinde bolluk ve bereketin hâkim olacağına ve büyük bir huzur ve mutluluk döneminin geleceğine, ferahlayacağına, esenleyeceğine işarettir.

Kahve falında gözü kapalı araba kullanmak mutsuz yaşama karşı da isteksiz hissedeceğine, elindekileri de alıp götüreceğine yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir