AnaSayfa / Genel / Kahve falında hasta yaşlı birini görmek

Kahve falında hasta yaşlı birini görmek

Kahve falında hasta yaşlı birini görmek büyük atılımlar gerçekleştirilen bir dönemde epey sıkıntı çekileceğine, sevdiği kişilerle arasının açılacağına, hakkında dedikodu çıkarılacağına, çok büyük kötülemeler yapılacağına, işlerinin engellenmeye çalışılacağına ve uzun zamandan beri emek verdiği şeylere teker teker zarar verileceğine, çok büyük mutluluklar yaşayacağına, kendisini çok üzgün hissettiği zamanların son bulacağına, her zaman çok mutlu olacağına ve rahat edeceğine, işlerinin çok iyi gideceğine, çok saygın ve güzel bir mevkiye terfi edileceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, onlara sanat öğreteceğine, rızkındaki artış sayesinde hem evini daha iyi geçindireceğine, hem de yeni mülkler satın alacağına, ev sahibi olacağına delalettir.

Kahve falında hasta yaşlı birini gördüyseniz:

  • Her şeyi siz yapmak zorunda değilsiniz.

Kahve falında yaşlı hasta görmek çok başarılı adımlar atacağına, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına ve hayırlı bir kısmetle evlilik yolunda adım atılacağına ancak devamının bir türlü gelmeyeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında yaşlı ve hasta kadın görmek düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına, kendisini çok zor zamanlar içinde bulacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine, kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine delalet eder.

Kahve falında hasta yaşlı birini görmek zorlukları teker teker aşacağına, sevilen bir kişiye yardım edileceğine, çektiği yokluğun unutulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yaşli hasta kadin görmek onun zamanını çalacağına, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine tabir olunur.

Kahve falında yaşlı kadın hasta görmek çok pişmanlık duyacağına, sorunları ortadan kaldıracağına inanılır.

Kahve falında hasta ve yaşlı görmek maddi ve manevi olarak güçleneceğine, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hasta yaşlı kadın görmek arzularına, dileklerine ve de hayallerine kavuşacağına, kafaya koyduklarını yapma imkânına sahip olacağına ve yaşamdan beklentilerini elde edeceğine, mal ve mülk konusunda çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında yaşlı erkek hasta görmek etrafındaki bazı insanlar tarafından ihanete uğrayacağına, kazandığı başarılar ve geldiği mevkiden ötürü kendisini çekemeyen insanlar tarafından üzücü olayların içine çekilmek isteneceğine, kişinin eski aşkına geri döneceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir