AnaSayfa / Genel / Kahve falında hamileyken kusmak

Kahve falında hamileyken kusmak

Kahve falında hamileyken kusmak zorluklarla geçen bir dönemin kısa süre içinde atlatılacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından resmi bir kurum sayesinde alınacak bir yardımla kurtulacağına, hayatını kolaylaştıracak, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına, maddi olarak sıkıntılı geçen bir dönemin kapatılacağına, üzüntü duyduğu bazı durumları ortadan kaldıracağına inanılır.

Kahve falında hamileyken kusmak gördüyseniz:

  • Karmaşık değil, basit çözümler daha fazla işinize yarayabilir.

Kahve falında hamile olup kusmak uğradığı zararların telafi edileceğine, verilen vaatlerin yerine getirileceğine inanılır.

Kahve falında hamileyken kusmak sağlığının yerinde kalacağına, sıkıntı verici olayları ortadan kaldıracağına rivayet etmektedir.

Kahve falında iç organlarını kusmak yardımda bulunacağına, kendi işini kurup başına geçeceğine işaret eder.

Kahve falında organ kusmak sıkıntılarından bu sayede kurtulacağına, bir sebeple çok kısa süre içinde parasal ve ruhsal olarak sıkıntılı bir döneme girileceğine delalettir.

Kahve falında bolca kusmak büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, her işte başarı elde ederek düşmanları zayıflatacağına delalettir.

Kahve falında öksürerek kusmak sevdiği birine hediye alacağına, bir işe soyunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında suya kusmak büyük bir yükten kurtulacağına, takdir edileceğine, akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşuları arasında çok daha fazla sevilir olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında siyah kusmak işle ilgili olarak ummadığı bazı sıkıntıların ortaya çıkacağına, dertlerinden ve üzüntülerinden sevdiği kişilerin yardımları sayesinde kurtulacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir