AnaSayfa / Genel / Kahve falında hamile olarak görülmek

Kahve falında hamile olarak görülmek

Kahve falında hamile olarak görülmek sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, verilen emeklerin karşılığını bulacağına, işin üstüne gittikçe durumun daha da kötü bir hale geldiğini fark edeceğine, kişinin inancı ve başarısı sayesinde ayağına dolanan ve yoluna çıkan her türlü melanetten kurtulacağına, hidayete erip huzuru bulacağına, tüm söylemesi gerekenleri söyleyeceğine bu sayede kendini rahatlamış ve hafiflemiş olacağına, malından ve parasından kaybedeceğine, olumsuz olaylarla karşılaşacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi ve sevdiği kişiler ile işlerine büyük etki edecek çalışmalar yapması sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, kişinin toplum içinde hatırı sayılır, itibarlı ve saygın bir kimse olacağına yorulur.

Kahve falında hamile olarak görülmek gördüyseniz:

  • Diğerlerinin neler yaptığını gözlemleyebilirsiniz.

Kahve falında hamile olarak görülmek çözdüğü sorunun ardından yeni bir sorunla karşılaşacağına, iş hayatının gün geçtikçe daha kötü bir duruma geleceğine ve çok zarar görülecek durumlar yaşanacağına alamet eder.

Kahve falında birisi tarafından hamile görülmek geçim sıkıntısı yaşanılacağına, umutsuzluğa düşeceğine delalet eder.

Kahve falında başkası tarafından hamile olarak görülmek takdir toplayacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine işaret eder.

Kahve falında hamile olduğunu görüp doğurmak borçlarının kendisini çok aşacağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine delalet eder.

Kahve falında hamile olduğunu görüp ağlamak şan şöhret, itibar kazanacağına, karşısına çıkan tüm sorunları alt edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında hamile olduğunu görüp doğum yapmak bir sebeple çok büyük maddi bir zarara uğrayacağına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kendini hamile görüp sancı çekmek işlerinde yenilikler yapacağına, kucaklaşacağına delalettir.

Kahve falında görülen öpüşmek kötü düşüncelerinin ve sıkıntılarının da dağılacağına, çok hızlı bir şekilde müdahale etmesine rağmen sorunun bir türlü çözülememiş olduğuna ancak daha sonra biraz daha sabır ve gayret ile sorunu tamamen ve hiçbir zarara uğramadan ortadan kaldıracağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.