AnaSayfa / Genel / Kahve falında hamamda temizlenmek

Kahve falında hamamda temizlenmek

Kahve falında hamamda temizlenmek gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, elinde kalan bir miktar para ile kendi işini gerçekleştireceğine, ondan şifa göreceğine, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, makbul olan mallara ve helal olan lokmaya kavuşacağına, iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına, huzura ve sıhhate kavuşacağına, hayallerini gerçeğe dönüştüreceğine inanılır.

Kahve falında hamamda temizlenmek gördüyseniz:

  • Hoş sohbetlerin olabileceği ortamlara misafirliğe gidebilirsiniz.

Kahve falında temiz hamam görmek hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine, güvendiği, sevdiği ve inandığı kişilerle karşı karşıya kalacağına, huzurunu, mutluluğunu, ağız tadını ve keyfini yitireceğine alamet eder.

Kahve falında hamamda temizlenmek dolayısıyla da imkanlarının artacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, başladığı bir işte sıkıntı çekeceğine delalettir.

Kahve falında hamamda yıkanmak çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine delalettir.

Kahve falında hamamda tuvalet görmek maddi olanakların kötüleşeceğine, karşısına çıkan olaylardan ötürü çok üzüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında evin içinde hamam böceği görmek şanslı günlerin kapıda olduğuna, büyük başarılar elde edeceğine inanılır.

Kahve falında hamama girmemek ruhunun tüm kötülüklerinden arınacağına, böylece kendisini işine ve ailesine daha çok vereceğine ve herşeyin bu sayede çok daha keyifli bir hal alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında kadınlar hamamı görmek falı kapatan kişinin varını yoğunu kaybedeceğine, elinin darlığa düşeceğine inanılır.

Kahve falında hamam böceği yediğini görmek üzücü olaylar yaşanacağına, rahat bir hayata adım atılacağına,dertlerin son bulacağına ve çok hayırlı ve bol kazançlı bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir