Kahve falında gül reçeli görmek

Kahve falında gül reçeli görmek kötü, fesat, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden de korunacağına, hayatta hep iyi şeylerle karşılaşacağına, iyi şeyler yaşayacağına, kendisini her zaman ayrıcalıklı ve özel kimse olarak hissedeceğine, parasal ve ruhsal olarak büyük ilerleme kaydedileceğine, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına, mutluluktan havalara uçacağına, çok daha büyük adımların atılacağına, zamansız girilen işte huzursuzluk yaşanacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine, fakirlikten kurtularak çok daha rahat bir hayata başlayacağına rivayet eder.

Kahve falında gül reçeli gördüyseniz:

  • Doğru olanı seçmelisiniz.

Kahve falında gül reçeli görmek doğru, büyük ve önemli yatırımlar yapacağına, kişinin istikbaliyle ilgili bir konuda büyük bir adım atılacağına inanılır.

Kahve falında reçel kaynatmak hayırlı kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, karısı şile arasının çok iyi olacağına delalettir.

Kahve falında vişne reçeli görmek mali olarak güçlenmesinin kendisine huzur ve güzellik de getireceğine, işlerinin açılacağına, şansının döneceğine inanılır.

Kahve falında kayısı reçeli yapmak aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağına, ferahlığa çıkacağına delalet eder.

Kahve falında bögürtlen reçeli yemek anne baba duaları alınacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine işarettir.

Kahve falında vişne reçeli pişirmek bunun da hayatının lüks, zenginlik, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına, uzun sürecek bir kırgınlık yaşanacağına tabir olunur.

Kahve falında şeftali reçeli görmek büyük mutluluk duyulacağına, sorunların tamamen çözüme kavuşacağına ve rahata erileceğine, kazandıklarının tadını çıkaracağına delalettir.

Kahve falında elma reçeli yemek kötü yola sapmayacağına, hayat içinde istediği ve hayalini kurduğu herşeye kavuşacağına ve daha önce birçok kez girmek istediği bir işe şartların uygun bir hale gelmesi ile çok zahmet çekmeden gireceğine işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir