Kahve falında gri güvercinler görmek

Kahve falında gri güvercinler görmek hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, iyileşeceğine, hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, bir anda karamsarlığa kapılacak olan fal sahibinin düşünmeden alacağı kararlar yüzünden daha sonra rahatsızlık duyacağına, kudretinin ve inancının da hiç azalmayacağına, isteklerinin erteleneceğine, bir sebeple uzun zamandan beri üzerinde kafa yorduğu ve birçok kez bozup yeniden kurduğu bazı planları askıya alacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, uzun soluklu bir çalışmanın yarıda kesileceğine ya da askıya alınmak zorunda kalınacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gri güvercinler gördüyseniz:

  • Söz vermekten kaçınmalısınız.

Kahve falında gri renk güvercin görmek yeni bir hayata merhaba denileceğine ve kısa sürede çok mutlu olunacağına, sıkıntıdan tırnaklarını yiyeceğine tabir olunur.

Kahve falında gri güvercin yakalamak akılda bulunan bir projenin kişiyi olumsuz etkileyeceğine ve zamanında karşısına çıkan bir durumda sıkıntılı durumlara düşüleceğine, ele güne muhtaç olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında gri güvercinler görmek borçlarının kolay bir şekilde kapanacağına, işlerin daha kötüye gideceğine yorulur.

Kahve falında gri renkli güvercin görmek çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, müşterilerinin çoğalacağına ve buna bağlı olarak kazancının da yükseleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gri güvercin görmek güç ve kudret sahibi kimse haline geleceğine ve işinde göstereceği başarı sayesinde büyük bir itibar sahibi olacağına, her zaman hürmet göreceğine tabir olunur.

Kahve falında gri bulut görmek çok daha büyük kazanç sağlayacak bazı işlere girmek için sevdiği bazı şeylerden vazgeçeceğine ve kendisine uygun bir işe girerek rakiplerine fark atacağına, aile hayatında ve iş hayatında çok büyük zorluklar yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında gri eldiven görmek ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, sosyal konumunun değişeceğine işaret eder.

Kahve falında gri ayı görmek çok büyük emek ile kazanılan makamların iade edileceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, verdiği sözleri yerine getireceğine, eğitim hayatı ile ilgili olarak çok doğru ve yüksek getirili bir adım atacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top