AnaSayfa / Genel / Kahve falında gözlerini kapamak

Kahve falında gözlerini kapamak

Kahve falında gözlerini kapamak kendini bilerek, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, yaptığı işten bir türlü kazanç elde edemeyeceğine, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, endişe, üzüntü ve sıkıntılarının sona ereceğine, yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, sorunların kısa süre içinde düzeltileceğine, maddi ve manevi olarak büyük başarılar kazanılacağına, hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine yorulmaktadır.

Kahve falında gözlerini kapamak gördüyseniz:

  • Birbirinden farklı konuları ya da başlıkları birbiriyle sentezlemek sizin için ilginç bir yaklaşım olsa da, istediğiniz sonuçları getirmesi zor olabilir.

Kahve falında gözlerini kapamak kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına, ruhen güzelleşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında göz kapamak işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, kulluk görevini ihmale edeceğine işarettir.

Kahve falında gözleri kapamak eline geçen kazancı kendi işini kurmak için kullanacağına, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında gözünü kapamak sıkıntılarından ve sorunlarından arınacağına, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına yorulmaktadır.

Kahve falında ışıkları kapamak sürekli yeni kimselerle tanışarak hayat deneyimlerini artıracağına, girdiği işlerin herkes tarafından takip edileceğine rivayet eder.

Kahve falında kapı pencere kapamak karşısına çok büyük fırsatların çıkacağına ve bundan sonra yüzünün hep güleceğine, çok hayırlı ve kazançlı çalışmalar yapacağına rivayet eder.

Kahve falında kapı açmak kapamak başarının düşeceğine, rakiplerin sevineceği bir haberle üzüntü duyulacağına işaret eder.

Kahve falında dükkan kapamak çok büyük kazançlar elde edileceğine ve bu kazançlar sayesinde fal sahibinin kendisine olan güveninin gün geçtikçe artacağına, kazancın Allah yolunda yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir