Kahve falında gezmeye gitmek

Kahve falında gezmeye gitmek çok önemli olmayan bir sebepten ötürü malının büyük bir kısmını kaybederek çok büyük zarara uğrayacağına, iyi olan hayatının ve hayat şartlarının kısa süre içinde olumsuz yönde değişmeye başlayacağına, bunun da kendisi için daha içinden çıkılmaz halleri doğuracağına, hayallerine kavuşacağına, gönül işlerinden mutluluk bulacağına, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, sürpriz gelişmelerle ve değişimlerle karşı karşıya kalacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, çok sert geçen bir yolculuk sonunda çok çok az bir para kazanarak evine döneceğine, günden güne daha artan başarılar kazanacağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına işaret eder.

Kahve falında gezmeye gitmek gördüyseniz:

  • Aile çevrenizdeki insanlarla olan ilşkilerinize biraz daha özen gösterin.

Kahve falında gezmeye gidememek sorunların ve sıkıntıların büyük bir azimle ortadan kaldırılacağına, tabiri caizse can bulacağına, şansının döneceğine alamet eder.

Kahve falında ölmüş biriyle gezmeye gitmek işlerinin hal yoluna gireceğine, zor durumda kalınan bir dönemin bu sayede son bulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında arkadaşlarıyla gezmeye gitmek çok zor duruma düşüleceğine ve bu zor durumdan ve sorunlardan korunmak için çok geç kalınacağına, sıkıntı veren bir tanıdığından veya arkadaşından uzaklaşacağına işaret eder.

Kahve falında başka bir ülkeye gezmeye gitmek sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, kardeşlerden birinin sağlık sorunlarıyla boğuşacağına delalet eder.

Kahve falında başka şehre gezmeye gitmek sahip olunan enerjinin bir ya da birden fazla işe koşturmaktan ötürü tükeneceğine, çalışmalarla ve projelerle ilgili olarak çeşitli vaatler veren kişilerin sırt çevireceğine ve kara kara düşünmeye başlanacağına, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gezmeye gitmek için hazırlanmak dertlerin ardı ardına patlak vereceğine, zor bir işe girileceğine ancak bir türlü beklenen kazancın ele geçmeyeceğine ve üzüntü duyulacağına, daha iyi bir eve çıkılacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eşiyle gezmeye gitmek moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına alamet eder.

Kahve falında bir yere gezmeye gitmek uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, kişinin hayat sevincinin artacağına, kendisini daha iyi hissedeceği güzel bir döneme gireceğine inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir