AnaSayfa / Genel / Kahve falında gemi ve kaptan görmek

Kahve falında gemi ve kaptan görmek

Kahve falında gemi ve kaptan görmek şanssızlığın yakın zaman içinde şansa dönüşeceğine, beklentilerinin gerçekleşmeye başlayacağına, çok güzel günler görüleceğine, ancak durumundan kurtulmazsa kendisini çok bereketli ve güzel zamanlardan mahrum bırakacağına, zorluklarını aşmayı bileceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, yaşanacak tatsız bir olaydan ötürü kalp kırıklığı yaşayacağına, çok hayırlı bir işe girip kazandığı başarılar sayesinde çok büyük terfi edeceğine, yaptığı işin eskisinden de çok ilgi göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında gemi ve kaptan gördüyseniz:

  • Evinizi, ailenizi veya evinizle bağlatılı geleceğinizi ilgilendiren konularda sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Kahve falında gemi kaptanı görmek gelecekte kişinin insanlığa faydalı işlerde çalışacağına, göreceği destekten dolayı moral bulacağına alamet eder.

Kahve falında gemi ve kaptan görmek yeni bir hayat kurulacağına, ufak girişimlerde bulunup büyük karlar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında gemi kaptanı olmak sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, dertlerinin bitip huzura ereceğine, kısmetin kapanacağına işaret eder.

Kahve falında kaptan olmak çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına, malvarlığının çok daha artacağına yorulur.

Kahve falında kaptan köşkü görmek insanlar arasında büyük itibar kazanacağına, ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına işarettir.

Kahve falında bir kaptan su içmek rızkının ve kazancının bollaşacağına, mutlu olacağına, eğlenceli zamanlar geçireceğine alamet eder.

Kahve falında kaptan kıyafeti görmek kinin ve nefretin son bulacağına, kuracağı ortaklıklar ve eline geçen fırsatlar sayesinde işyerinde çok iyi bir mevkiye geleceğine ve müjdeli haberler alacağına rivayet eder.

Kahve falında aynı kaptan yemek yemek maddi ve manevi olarak ferahlık yaşanacağına, onlarla profesyonel olacağı işlere atılacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.