AnaSayfa / Genel / Kahve falında gemi seyahati yapmak

Kahve falında gemi seyahati yapmak

Kahve falında gemi seyahati yapmak sorunlarını çözüme kavuşturacağına, üzüntülerinden kurtulacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, huzurlu ve güzel bir hayata sahip olacağına, canlanacağına, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, dil eğitimi almak için yurt dışına gideceğine işaret eder.

Kahve falında gemi seyahati yapmak gördüyseniz:

  • Duygusal hayatınızda süregelen bir ilişkiniz varsa, o kişi sizden biraz daha romantizm bekliyor.

Kahve falında gemi seyahati yapmak grip ya da nezle dışında hiçbir illet hastalığa yakalanmayacağına, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gemide seyahat görmek uzun süredir ayrı olunan biri ile biraraya gelineceğine ve mutlu olunacağına, sorunların tez zamanda ortadan kalkacağına delalet eder.

Kahve falında seyahat gemisi görmek zamanı doğru şekilde değil, gereksiz yere harcamak nedeni ile bir süre sonra maddi zorluklar yaşanacağına, özellikle yasal sorunlar yaşanılan kişilerle mahkeme karşısında hesaplaşacağına rivayet eder.

Kahve falında gemi seyahatine çıkmak arzu edilen bir işe girmek için çok çaba gösterileceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına işarettir.

Kahve falında gemiyle seyahat etmek işlerinin ters gideceğine, elini attığı her işten hayırlısıyla ve alnının akıyla çıkacağına tabir olunur.

Kahve falında gemide seyahat etmek tamamen din ile ilgilenerek dünya işlerini arkasında bırakacağına, anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına yorulmaktadır.

Kahve falında gemiyle seyahate çıkmak sevdikleri ile bir araya geleceğine, özlem gidereceğine ve çevresinin kalabalık olacağı günler yaşayacağına, yaptığı işlerde zirveye oynayacağına delalet etmektedir.

Kahve falında uçak seyahati yapmak borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, yeni insanlar ile tanışıp çok büyük dostluklar kuracağına alamet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir