AnaSayfa / Genel / Kahve falında gelin alayı görmek

Kahve falında gelin alayı görmek

Kahve falında gelin alayı görmek malının mülkünün ve parasının azalmayacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, elini altına koyduğu her taşın altından Allah’ın izniyle sağ salim çıkacağına, kişinin bazı değişiklikler yapmak suretiyle kazancını farklı yollardan elde edeceğine, çalışan sayısını artırarak, hem verimi yükselteceğine, hem de başka insanlara ekmek kapısı aralayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, az bir sermaye koyduğu işten büyük bir para kaldıracağına, yeni bir arkadaş ortamına girileceğine, yaşamının tadını çıkaracağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, işlerin günden güne artacağına alamet etmektedir.

Kahve falında gelin alayı gördüyseniz:

  • Biraz daha sabretmeniz gerekiyor.

Kahve falında gelin alayı görmek zorlukların yaşanacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına alamet eder.

Kahve falında alay geçilmek hayırlı işlere girileceğine, zararın bir türlü telafi edilemeyeceğine, yapılan çalışmaların heba olacağına alamet etmektedir.

Kahve falında alay ederek gülmek işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine ve rahat ettirecek adımlar atılacağına, ağız tadının ve moralin bozulacağına inanılır.

Kahve falında alaycı gülmek aile hayatında yaşanan üzüntülü olayların hayra dönüşeceğine, sermayesinin boşa gideceğine inanılır.

Kahve falında askeri alay görmek işlerin sarpa saracağına, yaşamının da düzene gireceğine inanılır.

Kahve falında alay komutanı görmek dertlerin bitip huzura erileceğine, akıl hocası olan birinden iş konusunda çok büyük yardım alınacağına, makam ve söz sahibi olacağına delalet eder.

Kahve falında dügün alayı görmek fal sahibinin de çok mutlu olacağına, neşeleneceğine, yarınlarına umutla bakacağına işaret etmektedir.

Kahve falında birisiyle alay etmek onurlu ve dürüst yolundan, ilkelerinden asla vazgeçmeyeceğine, malını ve canını riske edeceğine rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.