AnaSayfa / Genel / Kahve falında fare ve kurbağa görmek

Kahve falında fare ve kurbağa görmek

Kahve falında fare ve kurbağa görmek uzun yıllar boyunca yardım ettiği insanların kendisine sırt çevireceğine, hastalanacağına ve maddi anlamda zayıflayarak zor günler geçireceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, destek olduğu kişilerden ihanet göreceğine, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine, çok büyük atılımlar yapılacağına, çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına, önemli hastalıkları ya da içinden çıkılmayacak sorunları olmayacağına, günah işlemekten korunacağına, sorunların çözüm bulacağına, hayır işlerinde zaman harcanacağına ve rahat edilecek bir döneme girileceğine alamet eder.

Kahve falında fare ve kurbağa gördüyseniz:

  • En önemlisi duygusal ilişkilerinizdeki abartılardır.

Kahve falında fare ve kurbağa görmek başarılı işler sayesinde fal sahibinin her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına, önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına delalettir.

Kahve falında zıplayan yeşil kurbağa görmek zararların telafi edileceğine, bir sıkıntısı varsa ona çare bulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında kahverengi kurbağa görmek şansının ve bahtının daima açıkolacağına ve kendisinden yana gideceğine, kendisini geliştireceğine delalet etmektedir.

Kahve falında kavanoz içinde kurbağa görmek yanlış giden işlerin düzeltileceğine, yapılan hataların telafi edileceğine, büyük bir ortaklık yapılacağına, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, kısa bir süre de olsa yatak tedavisi görüleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında turuncu kurbağa görmek iş dünyası içerisinde çok büyük prestij kazanacağına, hayır duaları alınacağına, zorlukların ortadan kaldırılacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine işaret etmektedir.

Kahve falında temiz suda kurbağa görmek kalbinin küt küt edeceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, iş dünyasında büyük bir saygınlık kazanacağına işarettir.

Kahve falında kara kurbağa görmek en sıkıntılı ve korkutucu anda bile Allah’ın yardım edeceğine, gelecekte kendisine çok daha hayırlı günler yaşatacak işler yapacağına işaret eder.

Kahve falında konuşan kurbağa görmek kişinin hedeflerine yakınlaşmak için girişimde bulunacağına, elini attığı her işte büyük kazançlar elde edeceğine ve yaptığı her çalışmanın hem kendisine hem etrafındaki insanlara çok büyük fayda sağlayacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir