AnaSayfa / Genel / Kahve falında fare dişi görmek

Kahve falında fare dişi görmek

Kahve falında fare dişi görmek kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, sevilen bir kişi ile kurulacak olan bir ortaklık sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, kısa bir zaman içinde maddi açıdan zarar getirecek bir işe adım atılacağına, çok hayırlı çalışmalara imza atarak büyük kazançlar elde edeceğine, makam ve kariyer sahibi olunacağına, işlerinin karışacağına, başarıya giden yollarına engeller çıkacağına ve tüm planlarının alt üst olması nedeniyle mesleğinde gözden düşeceğine, hayıflanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında fare dişi gördüyseniz:

  • Gerçekte olanlarla size anlatılanlar tamamen birbirinden farklı olabilir.

Kahve falında dişi fare görmek elinin bollaşacağına, geçim sıkıntısının biteceğine, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine ve karşısına çok hayırlı kapıların açılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında fare dişi görmek işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına, ruhsal olarak büyük bir motivasyona ulaşılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında dişinin kırılıp düştüğünü görmek elindeki malların gideceğine, bir süre iş bulmakta zorlanacağına, kendisine olan güveninin azalacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine yorulmaktadır.

Kahve falında alt dişinin düştüğünü görmek başarısızlığa düşüleceğine, maddi zararın büyük olacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında başkasının dişini çıkarmak çektiği sıkıntıların son bulacağına, rahatının yerine geleceğine, huzurunun ve neşesinin bozulacağına yorulur.

Kahve falında yeni doğmuş bebeğin dişinin çıktığını görmek güzel ve aydınlık günlerin geleceğine, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine işarettir.

Kahve falında kedinin dişini görmek maddi anlamda kendisini toparlayacağına, her geçen gün kendisini yetiştireceğine, gelişeceğine, hayata başka pencerelerden de bakmayı bileceğine, yerinde saymayacağına işarettir.

Kahve falında dişimin çıktığını görmek sorunların bir bir çözüleceğine, kazanılan paraların hayır için kullanılacağına, rahat bir hayat süreceğine, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına alamet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir