Kahve falında evli bir kadının başka bir erkekle evlendiğini görmek

Kahve falında evli bir kadının başka bir erkekle evlendiğini görmek kendi ekmek teknesine sahip olacağına, düşmana karşı mahcup olmayacağına, kariyerinde aşama kaydedeceğine, maddi ve manevi açıdan kendisini çok yıpratacak bir kişi ile arkadaşlık kuracağına, insanların karşısında saygıyla eğileceği işler yapacağına, makamının artacağına, tüm risklerine rağmen büyük ve çekişmeli ihalelere gireceğine, fal sahibi bir kadınsa kocasının öleceğine, öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, yeni bir şehirde kendisine yeni ve daha sakin bir hayat kuracağına yorulmaktadır.

Kahve falında evli bir kadının başka bir erkekle evlendiğini gördüyseniz:

  • İlişkileri veya diyalogları zorlamamakta fayda var.

Kahve falında evli bir erkeğin başka bir kadınla evlendiğini görmek kendisine kötülük gelmemesi için o kişinin gözetimi altında bulunacağına, hayatının iyileşeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında evli bir kadının başka bir erkekle evlendiğini görmek sorunlarının çözülmesi ve borçlarının ödenmesi için bu kişiden yardım alınacağına, böylece aralarındaki buzların eriyeceğine yorulur.

Kahve falında evliyken başka bir erkekle evlenmek yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, çektiği zahmetin ve zorluğun biteceğine, fal sahibinin bu sayede rahat ve derin bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Kahve falında evli bir kadını başka bir erkekle görmek kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, kardeşleri ile tartışmasından dolayı canının sıkılacağına bazı uğursuzluklarla uğraşmak zorunda kalacağına tabir olunur.

Kahve falında evliyken başka biriyle evlenmek hastalıkların yakınına uğramayacağına, akılla ve sağduyu ile hareket edilmesi halinde başarının kaçınılmaz olacağına tabir olunur.

Kahve falında evliyken başka biriyle evlendiğini görmek güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, zorluklarını aşacağına, onu mutsuz eden, heyecanını azaltan, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine yorulur.

Kahve falında evli birinin başka biriyle evlendiğini görmek bütün sorunların tek tek yakın bir zamanda çözüleceğine, yaşama isteğinin artacağına delalet eder.

Kahve falında kocasını başka bir kadınla evli görmek mutluluğunun ve huzurunun da yerine geleceğine, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top