AnaSayfa / Genel / Kahve falında evde yatan birini görmek

Kahve falında evde yatan birini görmek

Kahve falında evde yatan birini görmek yaşanan bütün sıkıntıların ve çekilen zahmetlerin karşılığını vereceğine, bolluk ve bereket içinde olacağına, arasında küslüğün, kırgınlığın, kin ve düşmanlığın olduğu insanlarla da uzlaşma ve barış sağlayacağına, kaybedilen bazı şeylerin yakın zaman içinde tekrar bulunacağına ve yaşanan üzüntülerin mutluluğa döneceğine, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, beklemediği bir anda karşısına çıkacak kötü şeyler ile uğraşmak zorunda kalacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine, kötü niyet besleyen bir komşuyla ilişkilerin kesileceğine, yaşanan rahatsızlığın geçeceğine, mutlu olunacağına, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine ve yakın zaman içinde hayal ettiği birçok şeye kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında evde yatan birini gördüyseniz:

  • Hiçbirşeye garanti gözüyle bakmamalısınız.

Kahve falında yan yatmış ev görmek kendisine zafer ve birincilik getirecek yatırımlara gireceğine, sorunlarının da çözüleceğine yorulur.

Kahve falında evde yatan birini görmek yapılan işte çok iyi bir kişi ile tanışılacağına, bazı kişilerle karşı karşıya geleceğine alamet etmektedir.

Kahve falında yatan yaşlı kadın görmek sevimsiz bir kişi ile iş yapmak zorunda kalınacağına, zarar ettiğini düşünürken bu işten kat be kat gelir elde edeceğine yorulur.

Kahve falında karısının başkasıyla yattığını görmek sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, gidilen yolda çok büyük başarılar kazanılacağına, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında gurka yatan tavuk görmek kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, sevdiği kişilerle arasının açılacağına işaret eder.

Kahve falında biriyle yatakta yattığını görmek rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, sıkıntılarını ve dertlerini unutacağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine delalettir.

Kahve falında cezaevinde yatan birini görmek yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına inanılır.

Kahve falında hapiste yatan birini görmek hem maddi hem de manevi olarak güç kudret sahibi olacağına, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, ev sahibi olunacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.