Kahve falında ev çöktüğünü görmek

Kahve falında ev çöktüğünü görmek bolluk ve bereket elde edeceğine, mutluluğu yakalamak için çok uğraşacak olan fal sahibinin inatçı kişiliği sayesinde isteklerine ulaşacağına, helal kazanç elde edileceğine, büyük paralar kazanılacağına, bir sebeple çok kötü olaylar yaşayacağına, yaptığı kötü ve zalimce şeylerden pişman olacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, insanlara birşeyleri ispat etmeye çalışırken işlerin kötü bir hal alacağına ve sağlık sorunları ile geçecek bir döneme girileceğine, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine delalet etmektedir.

Kahve falında ev çöktüğünü gördüyseniz:

  • Yalnız başınıza halledemeyeceğiniz işler için söz vermeniz kötü duruma düşmenize veya kötü görünmenize neden olabilir.

Kahve falında kendini bilmediğin bir evde görmek aile hayatı içinde ortaya çıkan dertlerin kısa zaman içinde biteceğine, çeşitli nedenlerden ötürü ayrılık yaşayanların kavuşacağına, dinç kalacağına delalet eder.

Kahve falında bakım evi görmek eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine, sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında başka bir ev almak gönül hoşluğu içinde olacağına ve yaşamında çok güzel gelişmeler meydana geleceğine, hayır getirecek işlere girileceğine, zahmetli çalışmaların başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine, kırılan kalplerin tamir edileceğine, eşler arasındaki tartışmaların sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına işarettir.

Kahve falında ev oturmasına gitmek istihdam edeceğine, sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine tabir olunur.

Kahve falında evde yatılı misafir görmek kendisine tehlike oluşturacak her durumun farkına varacağına, kazancının da artacağına işarettir.

Kahve falında evde toprak süpürmek kendisini korumak için üstün çaba gösterse de yine de düşmanlarının saldırılarından yara alacağına, çok büyük atılımlar gerçekleştirip iş hayatında çok üst mevkilerde yer alacağına işaret eder.

Kahve falında evde ölüler görmek aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine,  yapacağı her işte ve atacağı her adımda çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine ve çok sevilip sayılan bir kişi olacağına rivayet eder.

Kahve falında çok katlı ev görmek başına türlü belalar geleceğine ve çok zor durumlar atlatmak zorunda kalacağına, iş hayatının çok iyi durumlara geleceğine, ev sahibi olunacağına yorulur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top