AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski sevgiliyle yağmurda yürümek

Kahve falında eski sevgiliyle yağmurda yürümek

Kahve falında eski sevgiliyle yağmurda yürümek hasta ise bakacağına, sorunların teker teker aşılacağına, yaşadığı kötü olaylar yüzünden ruhunda oluşan yaraları sarmak için çok büyük bir çaba sarfedeceğine, hayırlı bir kısmet ile tanışıp üzüntülü ve sorunlu ruh halinden kurtulup yine gülmeye ve eğlenmeye başlayacağına, büyük bir özgüven kazanacağına, yaşadığı üzüntülerin yerini mutluluğa bırakacağına ve huzurlu ve mutlu bir döneme gireceğine, hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine ve yerine getiremeyeceği sözler verip çok zor durumlarda kalacağına, borcunu ödeyeceğine ve bundan sonrası için birikim yapabilecek güce sahip olacağına işarettir.

Kahve falında eski sevgiliyle yağmurda yürümek gördüyseniz:

  • İş hayatınızdaki işlerin verimliliği ya da akışkanlığı özel yaşamınızdaki olaylara bağlı olabilir.

Kahve falında eski sevgiliyle yağmurda yürümek yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine delalettir.

Kahve falında yağmurda sevgiliyle yürümek hayırlı bir döneme girileceğine, onunla yeniden kavuşacağına, bir araya gelip, hasretle sarılacağına ve ayrı kaldığı yılların özlemini gidereceğine delalet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle yağmurda ıslanmak sıkıntılarının biteceğine, iş hayatında sözü geçen biri olacağına, kazağı giyecekken vazgeçmek ise veraset ile ilgili bir mal konusunda anlaşmazlık yaşanacağına işaret eder.

Kahve falında eski sevgiliyle elele yürümek çok daha büyük ve daha dikkat çekici şeyler yapmak için sermaye elde etmesini sağlayacağına, sevinileceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle yürümek daha fazla gelir elde edeceğine, geçimini daha kolay şekilde sağlayacağına, çok hayırlı kazançların elde edileceğine tabir olunur.

Kahve falında eski sevgiliyle yolda yürümek sabit geliri olacağına, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine ve bazı olaylar yüzünden üzüntü duyulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle el ele tutuşup yürümek maddi durumun yakında karşılaşılacak kötü bir sürpriz yüzünden çok bozulacağına, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, iş hayatında ortaya konan çalışmaları kıskanan rakipler ile bazen münakaşa edileceğine, dost sandığı kişilerin ortalıktan kaybolacağına, kişinin kendini kimsesiz ve çaresiz hissedeceğine yorulur.

Kahve falında eski sevgilisiyle yürümek işinin gücünün rast gideceğine ve kazancının da mutluluğunun da artacağına, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.