AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski sevgiliyle kavga etmek

Kahve falında eski sevgiliyle kavga etmek

Kahve falında eski sevgiliyle kavga etmek kişinin daha mutsuz, sıkıntılı bir geleceğe sahip olacağına, gireceği bir ortaklıktan gözü yaşlı çıkacağına, hem maddi hem de manevi olarak güç kudret sahibi olacağına, elinde bulunan bazı işleri kendisini çekemeyen kişilerin alacağına, kazancının kısa süre içinde yarı yarıya düşeceğine, fal sahibinin değişik iş kollarına yöneleceğine, yeni denemelerde bulunacağına, büyük miktarlarda paralar kazanacağına, uzak bir yerden beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, yaşanan hastalıklara şifa geleceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle kavga etmek gördüyseniz:

  • Duygusal iniş çıkışlarınız olabilir.

Kahve falında eski sevgilinin kavga ettiğini görmek aile hayatıyla ilgili olarak çok önemli bir karar vereceğine, insanlara karşı duygu ve düşünceleri konusunda hep açık olacağına, yalana dolana itibar ve tenezzül etmeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında eski sevgiliyi kavga etmek belki yeni bir eve sahip olunacağına, daha iyi yaşam şartlarına kavuşulacağına, haneden birinin evlilik yolunda adım atacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, sorunlarını çözüme kavuşturup daha yeni ve farklı çalışmalara girerek insanları şaşırtacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyle kavga ettiğini görmek gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, çok başarılı olup, kazancının artacağına delalet eder.

Kahve falında eski sevgili için kavga etmek özellikle iş ile ilgili gelişmelerin kişinin rahat bir hayat yaşamasına neden olacağına, iş hayatında büyük bir atılım yaparak rakiplerinin önüne geçeceğine işarettir.

Kahve falında eski sevgilisiyle kavga etmek koyu muhabbette kalacağına, hayali kurulan eve ulaşmaya yorulur.

Kahve falında eski sevgiliyle kavga etmek yalan söyleyen bir kişinin aile ilişkilerine büyük zarar verecek bir yalanının ortaya çıkacağına, hayırlı ve uğurlu işlere girişileceğine, mutsuz günlerin kısa zaman içinde biteceğine ve sevinçli haberlerin ve büyük başarıların yakında daha da artacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski sevgiliyle yeni sevgilinin kavga ettiğini görmek problemlerinin de çözümüne kavuşacağına, kazandığı paradan ve elde ettiği maldan gereken hayrı göremeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında sevgilinin eski sevgilisiyle kavga etmek ağlayacağına, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, ticaretinin açılacağına ve böylece hayatının düzene gireceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.