AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski sevgilinin dişlerini görmek

Kahve falında eski sevgilinin dişlerini görmek

Kahve falında eski sevgilinin dişlerini görmek bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, fal sahibinin tehlikeli insanlardan, kazalardan, belalardan, melanetli olaylardan ve musibetten uzak olacağına bu sayede huzurlu, sakin ve sessiz bir hayat süreceğine, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, yaptığı kötülüklerin kendisine döneceğine, hem rahat hem de huzurlu bir yaşam geçireceğine, çevresindekilerle arasının açılacağına, çok yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eski sevgilinin dişlerini gördüyseniz:

  • Daha çok maddi değerler taşıyan konuları ön plana alacaksınız.Maddi konularla ilgili herhangi bir girişimde bulunmak istiyorsanız hemen harakete geçmenizde fayda var.

Kahve falında eski sevgilinin dişlerini görmek sonrasında konuşarak sorunları çözeceğine, maddi olarak güç ve kuvvet edineceğine işaret ederken aynı zamanda da fal sahibinin zor durumda olan bir kimseye iylik ve hayır yaparak onun gönlünü kazanacağına tabir olunur.

Kahve falında eski diş fırçası görmek kişinin sevgiden yana eksiklik yaşamayacağına ve ilişkisinin huzur içinde süreceğine, hayalkırıklıklarının giderileceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgilinin dişlerini görmek yapılan hataların kısa bir süre içinde telafi edileceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eski sevgilini kel görmek her zaman hakkına sahip çıkacağına, büyük başarılar elde edeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında eski sevgiliyi düşünmek kendisini yeniden doğmuş gibi hissedeceğine ve büyük bir mutluluk ve sevinç yaşayacağına, üzüntülerin, endişelerin ve dertlerin biteceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eski sevgili ve arkadaşını görmek güzel ve yaşanılır hale geleceğine, evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına ve bir müddet ikilinin arasında soğuk rüzgarlar eseceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eski sevgilisiyle ağlamak çok büyük mutluluklar duyacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına yorulur.

Kahve falında eski sevgiliyi mutlu görmek tatsızlıkların sona ereceğine, ticaretinin uluslararası bir nitelik kazanacağına, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına hem de kendi işini kurup yönetici konumuna geleceğine işaret etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.