AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski sevgilini sigara içerken görmek

Kahve falında eski sevgilini sigara içerken görmek

Kahve falında eski sevgilini sigara içerken görmek karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, büyük bir rahatlama yaşayacağına, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına, böylece yaşanan uykusuz gecelerin biteceğine, eline geçen fırsatların hepsinin çok büyük hayır getireceğine ve yakın zaman içinde başarılı adımlar atılacağına, ismini herkese duyuracağına, kazancının çok daha fazla olacağına, rızkının çoğalacağına, problemlerinin çözüleceğine, bunun için resmi kapıları zorlamak zorunda kalacağına delalet eder.

Kahve falında eski sevgilini sigara içerken gördüyseniz:

  • Yaratıcılık gerektiren konularla yakından ilgilisiniz.

Kahve falında eski sevgiliyi sigara içerken görmek gücünün ve şansının yaver gideceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük zararlara uğrayacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine rivayet etmektedir.

Kahve falında eski sevgilinin sigara içtiğini görmek üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine işaret eder.

Kahve falında eski sevgilini sigara içerken görmek aile hayatı içinde birlik ve beraberlik sağlanacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, bir kimseye iftira atıp, arkasından gıybet edeceğine, fesat ve kötü kimselerden olacağına delalettir.

Kahve falında sevgilisinin sigara içtiğini görmek sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine rivayet eder.

Kahve falında sevgiliyi sigara içerken görmek kısmetlerinden olacağına, dedikodudan ve iftiradan sakınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında sevgilinin sigara içerken görmek kişinin maddi imkanlarının çoğalacağına, girdiği bir ortaklıktan büyük kayıplar ile çıkacağına yorulur.

Kahve falında sevgilini sigara içerken görmek ancak gereken aşamalar aşılmadığı için yer yer sıkıntı çekileceğine, zor zamanlar geçirileceğine ve yakın zaman içinde çeşitli zorluklar yaşanacağına, hayır getirecek temiz ve güzel kapıların açılacağına alamet eder.

Kahve falında sevgilisini sigara içerken görmek gönül sızılarının dineceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olacağına ve bu sayede çok rahat bir hayat süreceğine işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.