AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski bir tanıdık kadın görmek

Kahve falında eski bir tanıdık kadın görmek

Kahve falında eski bir tanıdık kadın görmek hem siyasal hem de sosyal konularda üstün bilgilerle donanacağına, elindekilerin değerini bilerek hareket edeceğine, kazancının epey düşeceğine ve aile hayatında hiç aklına gelmeyecek olaylar ile karşılaşacağına, sağlıklı ve zinde olacağına, en yüksek makamlara oturacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, başarılarının hiçe sayılacağına, stresinin ve sıkıntılarının her geçen gün daha da artacağına, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine, çok güzel bir mevkiye geleceğine, sorunlarının Allah’ın izni ile ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eski bir tanıdık kadın gördüyseniz:

  • Bazı konularda harekete geçmeye hazır olmanız durumunda özel yaşamınızda ya da iş hayatınızda kazanacaklarınız olabilir.

Kahve falında eski tanıdık kadın görmek ruhuna hayrat yapılacağına, tersliklerin yoluna gireceğine işaret eder.

Kahve falında eski bir tanıdık kadın görmek anne baba duaları sayesinde işlerin her geçen gün daha iyiye gideceğine, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, kazançlı bir işe girileceğine rivayet eder.

Kahve falında eski tanıdıklarını görmek yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, borçların ve dertlerin biteceğine, hastalanacağına, işinden ve ekmeğinden olacağına, kötü günler geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında eski tanıdığın birini görmek yakın bir zamanda hayal edilen eve kavuşulacağına, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, çok uzun bir zaman boyunca başında olduğu işleri bırakıp kendisine yeni ve daha başarılı olacağı bir yol çizeceğine işaret eder.

Kahve falında eski tanıdığını görmek beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, bunun da kendisini istediği hayata adım adım taşıyacağına alamet etmektedir.

Kahve falında eski bir tanıdığı görmek hayatını devam ettirecek kadar kazanç elde edeceğine, daha rahat ve huzurlu bir dönemin açılacağına, sorunların çabucak atlatılacağına, yapılacak çalışmalar ve doğru bir şekilde atılacak adımlar sayesinde sorunların tamamen biteceğine rivayet eder.

Kahve falında eski bir tanıdığı hamile görmek amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, beraberinde çok hayırlı ve güzel gelişmeleri de getireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çok eski tanıdık görmek aile bağlarının günden güne daha da sağlamlaşacağına, nimet bolluğu yaşayacağına işaret eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir