AnaSayfa / Genel / Kahve falında eski başörtüsü görmek

Kahve falında eski başörtüsü görmek

Kahve falında eski başörtüsü görmek kendisini üzen ve kıran bazı durumlar ile karşılaşacağına, çok büyük işlere girip kendisine ve ailesine çok rahat bir hayat sağlayacağına, hayırsız ve gereksiz kişilerle muhatap olacağına, günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, mevki makam sahibi olunacağına, güleceğine, önüne pek çok imkan sunulacağına, kazanılmış olan deneyimler sayesinde kazancın epey artacağına rivayet eder.

Kahve falında eski başörtüsü gördüyseniz:

  • İnsanlar kendi paylarına düşen işleri yapma konusunda isteksiz olabilirler.

Kahve falında eski başörtüsü görmek eşler arasında ister istemez bazı büyük tartışmalar yaşanacağına, büyük umutlarla ve beklentilerle girilen bir işin sabun köpüğü gibi bir anda söneceğine, yaşadığı maddi ve manevi problemlerin yakın bir zaman içinde sona ereceğine delalet eder.

Kahve falında eşinin başörtüsü taktığını görmek toparlanacağına, hayata karşı bakışının olumlu yönde değişeceğine delalettir.

Kahve falında rengarenk başörtüsü görmek yeni bir işe ve yeni bir hayata geçeceğine, çok büyük miktarda kazanç getireceğine inanılır.

Kahve falında başörtüsüz namaz kılmak karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine ve çok mutlu olacağı bir hayata adım atacağına, bir anında çok güleryüzlü ve çok sevimli bir kişi iken bir diğer anında çok somurtkan biri olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında pembe başörtüsü taktığını görmek düşmanların çok üzüleceğine, toplum tarafından takip edilen ve sevilen bir kişi olunacağına, kısa süre içinde engelleneceğine alamet eder.

Kahve falında başörtüsünü takmamak çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, parasız günler geçireceğine, aç kalacağına tabir olunur.

Kahve falında başörtüsü çıkarmak özlediği yerlere yolculuk edeceğine, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine alamet etmektedir.

Kahve falında pembe başörtüsü takmak aksiliklerin, şanssızlıkların ve kısmetsizliklerin yerini hayır olana bırakacağına, çok sevilen bir kişi ile ayrı düşüleceğine, çıkılacak olan bir yoldan yenilmiş olarak dönüleceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.