Kahve falında erkek gölgesi görmek

Kahve falında erkek gölgesi görmek iş hayatında ve aile hayatında türlü zararlara uğranacağına, iş dünyası içinde büyük bir saygınlık kazanılacağına, masa başı bir işe gireceğine, sıkıntılı bir durumdan aile bireylerinin desteğiyle çıkacağına, işlerin sarpa saracağına ve zarar edileceğine, çok sağlıklı olunacağına, hedeflerine ulaşmak için kısmet ve şans elde edeceğine, hem de kendisine manevi açıdan zarar vereceğine, aydınlık günlerin yakında olduğuna, iş için alınmış bir borcun kısa bir zaman içinde geri ödeneceğine, aksiliklerin ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Kahve falında erkek gölgesi gördüyseniz:

  • Sakinliğinizi korumaya çalışmalısınız.

Kahve falında erkek gölgesi görmek kazancınızın artacağına, zaman zaman kişiyi ezeceğine delalet eder.

Kahve falında at gölgesi görmek kazanılan paranın yeni bir ev almak ya da iş kurmak için kullanılacağına, eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına yorulur.

Kahve falında sevdiğinin gölgesini görmek büyük ve meşakkatli bir işe ortak olunacağına ancak bu işten de zarar görüleceğine, yaptığı bir hareket ya da söylediği bir sözden ötürü insanların kendisinden uzaklaşacağına ve çok büyük bir boşluğa düşüp kendini çok çaresiz hissedeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında kara gölge görmek yeni duygular tadacağına, yeni kısmetlere nail olacağına, içinin kıpır kıpır olacağına, yüzünün de güleceğine, iş dünyasında önemli bir şahsiyet haline geleceğine, başarıdan başarıya koşacağına rivayet eder.

Kahve falında beyaz gölge görmek inanca ve cesarete sahip olacağına bu sayede saygınlığının artacağına, işyerinde kıskanç bir kişinin yol açacağı bir sorun yüzünden üzüntü duyulacağına delalet etmektedir.

Kahve falında gölge görmek işlerin günden güne artacağına, yeni işlere girişileceğine, mal mülk sahibi olunacağına tabir olunur.

Kahve falında ağacın gölgesinde oturmak sevdiklerine ihanet etmeyeceğine, sevincinin üzüntüye döneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında gölgeden kaçmak sıkıntılarından ve sorunlarından kısa süre içinde kurtulacağına, hak yolundan bilerek ve isteyerek ayrılacağına inanılır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir