Kahve falında elinde altın yüzük görmek

Kahve falında elinde altın yüzük görmek götürüsünün, getirisinden daha fazla olacağına, emeklerinin boşa gideceğine, sevdiği kişilerden bulacağı maddi ve manevi yardımları bu akrabasının sorununu çözmek için kullanacağına ve böylece çok rahat edeceğine, yakın zaman içinde zahmetli bir işe girileceğine, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, en sıkıntılı anlarını söylediği iyi sözler ve göstereceği gayretle sıkıntılrını hafifleteceğine, maddi ve manevi açıdan tam bir yıkım yaşanacağına, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine alamet eder.

Kahve falında elinde altın yüzük gördüyseniz:

  • Karşı cins ilişkilerinizde gelişmeler olabilir.

Kahve falında eline altın yüzük takmak üzüntülü bir duygu haline bürüneceğine, ailesiyle olduğu gibi akrabaları, arkadaşları, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına rivayet eder.

Kahve falında eline altın yüzük vermek iş tekliflerinin bıçakla kesilir gibi kesileceğine, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine inanılır.

Kahve falında elinde altın yüzük görmek büyük kazançlar elde edeceğine ve eline geçen bütün işleri çok düzgün bir şekilde çözerek insanların takdirini ve saygısını kazanacağına, büyük bir sıkıntı ile karşılaşılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında erkeğin elinde altın yüzük görmek ortaya çıkacak sorunlardan kurtulacağına ve karşılaşacağı sıkıntılardan zarar görmeyeceğine, her iki cihanda da cenneti bulmak için mücadele edeceğine işaret etmektedir.

Kahve falında sağ ele altın yüzük takmak dertlerine derman bulacağına, çok resmi görevlerde bulunacağına yorulur.

Kahve falında başkasının elinde altın yüzük görmek zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine ve bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına, etrafındaki insanlara karşı mahcup olacağına inanılır.

Kahve falında sol ele altın yüzük takmak sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine işarettir.

Kahve falında birinin elinde altın yüzük görmek yükseldikçe yükseleceğine, mutlu ve güzel günlerin geleceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top