AnaSayfa / Genel / Kahve falında elinde altın küpe görmek

Kahve falında elinde altın küpe görmek

Kahve falında elinde altın küpe görmek konforunun ve lüksünün de çoğalacağına, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, huzuru yakalayacağına ve hayatının yolunda gideceğine, rızkın genişleyeceğine, bu sayede fal sahibinin dünya mallarından ve nimetlerinden ziyadesiyle faydalanacağına, onlarla birlikte hareket edeceğine, bu sayede rahatlığa, kolaylığa, rızka, kazanca, hayra, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına, anne babayla tatsızlık yaşanacağına, ruhsal olarak büyük bir sorunla karşılaşacağına, bir süre daha sıkıntı çekeceğine tabir olunur.

Kahve falında elinde altın küpe gördüyseniz:

  • İş yerinizde sizin için önemli olabilecek bir konumda olan kişilerle tartışırken dikkatli olmanız gerekmektedir.

Kahve falında elinde altın küpe görmek kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, huzur dolu bir yaşama sahip olacağına tabir olunur.

Kahve falında elinde küpe görmek bir süre bu durumun devam edeceğine, bazı büyük sorunlarla karşılaşacağına, ancak daha sonra yapacağı bazı girişimler sayesinde durumunu düzelteceğine işaret eder.

Kahve falında altın küpenin kırıldığını görmek yakın zaman içinde zahmetli bir işe girileceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine inanılır.

Kahve falında ölüden altın küpe almak onu yalnız bırakmayacağına, yaşanmış olan kırgınlıkların üzerine sünger çekileceğine işarettir.

Kahve falında altın top küpe görmek umutlarının kendisine hayır getireceğine, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına işaret etmektedir.

Kahve falında altın küpe kaybettiğini görmek kalabalık aile toplantılarına katılacağına, sağlıkla ilgili bir sorunun başgöstereceğine ve birlikte olunan kişi ile ayrılık yaşanacağına işarettir.

Kahve falında altın küpe bilezik görmek çok güzel ve mutlu günlerin yakında görüleceğine, hayırlı kısmetler ile tanışıp gönül işlerine devam edileceğine, tüm sorunların bu sayede teker teker sona ereceğine, haneyi bolluk ve bereketin kaplayacağına, kalp kırıklığı ve hayalkırıklığı yaşanacağına, çok uzun zamandan beri hayali kurulan şeyin bir türlü gerçekleştirilemeyeceğine rivayet eder.

Kahve falında altın küpe yemek aile hayatının gün geçtikçe iyiye gideceğine, artan sorumluluğuna karşın gelirinin de aynı oranda yükseleceğine delalet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.