AnaSayfa / Genel / Kahve falında ekmek parçaları toplamak

Kahve falında ekmek parçaları toplamak

Kahve falında ekmek parçaları toplamak sağlık sorunları yaşanacağına ve huzur kaçıracak olaylar yaşanacağına rivayet eder. Kişinin iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı ve güzel olayların başgöstereceğine, maddi olanaklarının artacağına, malından ve parasından olacağına, küçük bir sermaye ile büyük kazanç sağlayacağı bir iş yapacağına, artık kötü günler yaşamayacağına, yaşanan sorunların kısa süre içinde sona ereceğine, bu sayede kazancın artacağına, hayatına kaldığı yerden çok daha güçlü şekilde devam edeceğine, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, karanlıkların aydınlanacağına delalettir.

Kahve falında ekmek parçaları toplamak gördüyseniz:

  • Etkisi azalmaya başlamış ya da verimsiz düzenleme, plan veya iş birliklerinizi bir kenara bırakmanızda fayda var.

Kahve falında ekmek parçaları toplamak çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarfedeceğine, sonunda hayır getiren bir habere kavuşacağına işaret etmektedir.

Kahve falında odun parçası toplamak sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, sabırla aşılan bu süre sonunda aile içinde yeniden huzurlu günlerin yaşanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kuran parçalarını toplamak üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, yaşadığı zorluklar ve işlediği günahlar nedeni ile büyük bir pişmanlık yaşayacağını, Allah’a sığınıp ondan af dileyeceğine yorulur.

Kahve falında cam parçalarını toplamak iflas edeceğine ancak yine de yılmayıp ayağa kalkmak için yeni yollar arayacağına, bunların adeta kendisi için mucize sayılacağına delalettir.

Kahve falında kırık cam parçaları toplamak sağlıklı bir hayat sürmek için dua edileceğine, tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine delalet etmektedir.

Kahve falında cam parçaları toplamak işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına, kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına işarettir.

Kahve falında tahta parçası toplamak atacağı her adımla daha güzel ve daha mutlu günler yaşayacağına, ekonomik olarak büyük darbe alacağına, elindekileri kaybedeceğine rivayet eder.

Kahve falında parça ekmek görmek artık eskisi gibi sıcakkanlı davranmayacağına ve aralarındaki iyi duyguların neredeyse biteceğine, bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir