Kahve falında eczanede çalışmak

Kahve falında eczanede çalışmak mutluluğunun daim olacağına, eşi ve çocukları ile büyük bir huzur içinde yaşayacağına, sağlıklı ve mutlu bir yaşama kavuşacağına ve sevdiği kişilere yardım edeceğine, kısmetinin ve talihinin açılacağına, yandaşı olan birinin vefat etmesine, kazancından başkalarına da vereceğine, aile üyelerinin de refaha kavuşması için çalışan fal sahibinin maddi zorluk çekmeden, her daim bereketli işler yapacağına, sabırla hareket ettiğinde zaferin onun olacağına, afiyette giden düzeninden olacağına, bir düğün ya da bir sünnet gibi hayırlı ve sevinçli bir olay olacağına, hem kendisi hem aile bireyleri için büyük bir başarı elde edeceğine alamet eder.

Kahve falında eczanede çalışmak gördüyseniz:

  • Boşuna endişelenmeyin.

Kahve falında eczanede çalışmak fakir çocukları giydireceğine, hastalanacağına, kötü haberler alacağına, başarısızlığa düşeceğine delalettir.

Kahve falında boş eczane görmek işlerinin günden güne bozulacağına, nefsine yenileceğine işarettir.

Kahve falında eczaneden ilaç satın almak çok hayırlı ve kazançlı bir projeye gireceğine, bu sayede sıkıntı yaşadığı bazı durumları yakında ortadan kaldıracağına, bazı sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde para kazanılacağına delalet etmektedir.

Kahve falında eczaneye girdiğini görmek maddi ve manevi kaynakların kısa süreli olarak zarara uğrayacağına, hastalanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında eczane gitmek elindeki herşeyi kaybedeceğine, büyük sorunlar yaşayacağına, sorun üstüne sorun yaşanacağına işaret etmektedir.

Kahve falında eczaneye girmek yaşadığı pişmanlıkların son bulacağına, kazancın düşeceğine, sakinliğin, dirliğin ve bütünlüğün kalmayacağına inanılır.

Kahve falında eczanede ilaç satmak tevekküle ve kişinin her durumda bir hayır arayacağına, ağzından duayı eksik etmeyeceği gibi, çalışmaya ve emek vermeye de devam edeceğine, kişinin kendisini daha iyi ve yüreğini daha ferahlamış bulacağına ve fal sahibine dua edeceğine delalettir.

Kahve falında eczane sahibi olmak ailede rızık yokluğuna düşeceğine, gittikçe çıkmaza düşeceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top