AnaSayfa / Genel / Kahve falında ebruli ip görmek

Kahve falında ebruli ip görmek

Kahve falında ebruli ip görmek yardımın alınacağına, sorunların kısa sürede sone erdirileceğine, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, kısa zaman içinde büyük kazançlar elde edilmesine vesile olacak bazı işlere girileceğine, bu sayede yaşanan kötü durumların ve problemlerin hiçbir zarara yol açmadan en kısa zamanda ortadan kalkacağına, doğru olduğu düşünülen ve sonrasında da doğru olduğu görülen bir karar verileceğine, ekmeğine leke süreceğine ve helal lokmasına fesat karıştıracağına, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, ister istemez büyük sorunlar yaşayacağına inanılır.

Kahve falında ebruli ip gördüyseniz:

  • Bir haber üzerine aşırı telaşlı davranışlar içine girmeniz olasıdır.

Kahve falında ebruli ip görmek yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine ve aile saadetinin hep ilk günkü gibi taze kalacağına tabir olunur.

Kahve falında ebruli renk görmek hastalıkla boğuşan bir akrabadan sevinçli bir haber geleceğine, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, sorunların yakın zaman içinde sona ereceğine yorulur.

Kahve falında düğümlü ip görmek hayırlı kapıların açılacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye işaret etmektedir.

Kahve falında beyaz dikiş ipi görmek gelirinin artacağına, bazı sağlık sorunlarının baş göstereceğine, ağız tadının, keyfinin ve moralinin kaçacağına delalettir.

Kahve falında asılı ip görmek yaşam standartlarını yükselteceğine, hayallerine kavuşarak çok mutlu ve sevinçli bir hayata sahip olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında kulaktan ip çıkarmak kötü olayların birbiri ardına yaşanacağına, bir sebeple iş hayatında ve aile hayatında çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, hiç olmadığı kadar zor zamanlar geçireceğine delalettir.

Kahve falında ip atlayanı görmek elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında ip çektiğini görmek insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına, kendi işini kurarak, alın ter ile ekmeğini kazanacağına, geniş rızık elde edeceğine tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir