AnaSayfa / Genel / Kahve falında duru akan su görmek

Kahve falında duru akan su görmek

Kahve falında duru akan su görmek söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına, insanlarla sıcak ilişkiler içerisinde olacağına, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, el üstünde tutulur hale geleceğine, bolluk, bereket, zenginlik ve bolluk içinde olacağına, o kimseler nedeni ile başının derde gireceğine, iyi işler yaparak ailesinin gözünde değerleneceğine, kazançta zarar edeceğine, büyük bir yenilgi alacağına alamet etmektedir.

Kahve falında duru akan su gördüyseniz:

  • Duygularınızı açıkça göstermenin faydasını görebilirsiniz.

Kahve falında duru akan su görmek zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, kendisini tatsız bir durumun ortasında bulacağına işaret eder.

Kahve falında akan duru su görmek bir sebeple çok üzüntü duyulacağına, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonara da olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında duru berrak su görmek yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına işarettir.

Kahve falında duru su görmek eğlenceli şekilde yaşayacağına, pek çok kişinin hayatını kurtaracağına ve sayısız hayır işleyeceğine rivayet eder.

Kahve falında duru suya düşmek yapılan çalışmaların büyük ses getirmesi sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, tatsızlıkların ortadan kalkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında temiz duru su görmek her daim Allah yolunda yürüyeceğine ve sıkıntıya düştüğü zamanlarda edeceği dualar sayesinde ferahlığa çıkacağına, ekmeğe ve kazanca ulaşacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine delalet etmektedir.

Kahve falında duru suya girmek maddi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, sıkıntılarını çözeceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına işarettir.

Kahve falında bulanık ve duru su görmek çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, kişinin elindekilerinden de olacağına delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.