AnaSayfa / Genel / Kahve falında düğüne gitmeyi görmek

Kahve falında düğüne gitmeyi görmek

Kahve falında düğüne gitmeyi görmek üzüntü yaşamaya, yılmayacağına, maddi ve manevi olarak uğradığı zararı yavaş yavaş telafi edeceğine, basiretinin bağlanmasından ötürü göz göre göre zarar görülecek bir işe girileceğine, çok zor bir işe girerek durumu düzeltmeye çalışsa da herhangi bir şekilde başarılı olamayacağına, bazen de rahat geçeceğine, hayatında müjdeli ve sürpriz gelişmeler meydana geleceğine, çok rahat edeceği ve kendisini büyük mutluluklar içinde bulacağı bir döneme gireceğine tabir olunur.

Kahve falında düğüne gitmeyi gördüyseniz:

  • Kesin olarak tembellik isteğine yüz vermeyin.

Kahve falında kır düğünü görmek koşuşturma nedeniyle kişinin hem ruhen hem de bedenen çok yorulacağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine işaret eder.

Kahve falında düğünü iptal etmek yaşayacağı değişim ile birlikte yardıma muhtaç olan herkese maddi ve manevi olarak yardım edeceğine, iş hayatında ve sosyal hayatında çok zor durumlara düşeceğine alamet etmektedir.

Kahve falında düğün alışverişi görmek sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, uzun zaman önce aldığı borçların ödemesini yakın zaman içinde bitireceğine, dertlerin ve sıkıntıların biteceğine yorulmaktadır.

Kahve falında arkadaşının düğünü olduğunu görmek beklenmedik kapıların açılmasına, rızkının çoğalacağına delalet etmektedir.

Kahve falında yeniden düğün yapmak elinde bulunan imkânları kullanarak sorunlarına çok daha iyi çözümler bulacağına, yeni bir yol çizileceğine inanılır.

Kahve falında cin düğünü görmek takdir toplayacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, zor zamanlar geçireceğine, kötü niyetli kişiler tarafından istenmeyen bir durumun ortasında bırakılacağına alamet eder.

Kahve falında düşmanın düğününü görmek eşe dosta yardım edileceğine, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine yorulur.

Kahve falında düğünde asker görmek ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, dileğinin ve isteklerinin yerine geleceğine delalet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir