AnaSayfa / Genel / Kahve falında dudak çatlaması görmek

Kahve falında dudak çatlaması görmek

Kahve falında dudak çatlaması görmek rakiplerin alt edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, çok hayırlı ve iyi mevkilere geleceğine, yol alacağına ve zaferler elde edeceğine, kişiliğini ortaya koymaya çalışırken aşırı despot ve sert bir görüntüye neden olduğu için yanlış anlaşılacağına, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, maddi ve manevi olarak büyük bir zarar göreceğine, kısa zamanda çok önemli fireler vereceğine ancak karşısına hiç beklemediği bir anda çıkan fırsatları değerlendirerek içinde bulunduğu sorunlara çare bulacağına, bir süre durulmayan olayların ve halledilemediği için sürüp giden meselelerin ortaya çıkacağına alamet etmektedir.

Kahve falında dudak çatlaması gördüyseniz:

  • Aniden ortaya çıkan bir teklif, planlarınızı değiştirse de, mutlu bir gülümsemenin nedeni olabilir.

Kahve falında dudak çatlaması görmek eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, yaşanan büyük sorunlar ve sıkıntılardan sonra çok daha büyük sorunlar ile uğraşmak zorunda kalınacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında dudaklarını çatlamış görmek böylece rahatsızlığından kurtulacağına, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine işaret eder.

Kahve falında çatlayan yumurta görmek aile hayatında çok güzel günlerin yaşanacağına, moralinin yükselmesini sağlayacak değişimlerin meydana geleceğine işaret etmektedir.

Kahve falında çatlayan bina görmek çok uğraş vereceğine, ancak gerek maddi gerekse manevi sebeplerden ötürü bir türlü bu amaca ulaşılamayacağına inanılır.

Kahve falında ayna çatlaması görmek uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına yorulur.

Kahve falında çatlamış cam görmek ancak daha sonra verilecek bir karar yüzünden hiç beklenmeyen durumlarla karşılaşılacağına, kişinin daha sonra ödeme zorluğu çekeceğine tabir olunur.

Kahve falında çatlamış yüzük görmek uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına delalet eder.

Kahve falında çatlayan ayna görmek düzeninin bozulacağına, emeklerinin boşa gideceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir