Kahve falında doğum kadın görmek

Kahve falında doğum kadın görmek iyi konumlara geleceğine, işlerini tek başına yöneteceğine, bir sebeple sevdiği kişilerden çok laf işiteceğine ve en sonunda başına gelecek çok kötü bir olay yüzünden bu kişilerle bütün irtibatını koparacağına, hikmet sahibi olacağına, kalabalık bir fotoğrafta kendisini görüyorsa sevdiği insanlardan bazıları ile ayrı düşeceğine, çok büyük paralar kazanılacağına, kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına, çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine işaret eder.

Kahve falında doğum kadın gördüyseniz:

  • Belli bir ticari, duygusal ya da sağlığınızla ilgili hedefinizi gerçekleştirmenizi sağlayacak desteği bulabilirsiniz.

Kahve falında doğum yapmış kadın görmek çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına ve eş, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine, malın ve paranın bir kısmının fakir fukaraya yardım için  harcanacağına yorulmaktadır.

Kahve falında başka bir kadını doğum yaparken görmek uzun uğraşlar sonucu biriktirdiği zenginliği yitireceğine, yaptığı işten çıkarılacağına, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine yorulur.

Kahve falında hamile kadının doğum yaptığını görmek maddi olarak çok iyi bir noktaya ulaşılacağına, evlendiklerinde eşleri tarafından çok sevileceklerine ve saygı göreceklerine, el üstünde tutulacakları bir hayatları olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında yaşlı bir kadının doğum yaptığını görmek fakirliğinin biteceğine, uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine delalettir.

Kahve falında yeni doğum yapan kadın görmek üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına, zamanının boşa gideceğine ve şansının da kapanacağına tabir olunur.

Kahve falında kadın doğum doktorunu görmek işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, sıkıntıların biteceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, çevresi ile son derece uyumlu ve ruhen de sakinleşmiş olacağına delalet eder.

Kahve falında kadın doğuma gitmek sorunlu bütün olayların düzeleceğine, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, sevdiği kişilerden alacağı destekler ve kendisini moral olarak çok iyi bir durumda tutması sayesinde toparlanacağına işaret eder.

Kahve falında başka bir kadının doğum yaptığını görmek insanlar tarafından tanınacağına, işlerinin her zaman yolunda gideceğine, ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına rivayet eder.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top