AnaSayfa / Genel / Kahve falında dişleri temizletmek

Kahve falında dişleri temizletmek

Kahve falında dişleri temizletmek mutlu ve huzurlu olunacağına, tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, insanlar tarafından sevileceğine, yolları ayırma ve ilişkileri noktalama yönünde kararlar alınacağına, başkalarının özel hayatına karışıp sonrasında olayların kontrolden çıkmasına sebep olunacağı, işgüzar davranışlar ve sözler nedeni ile dışlanıp, yalnız kalınacağına, özgüveninde artış yaşanacağına, hayal kırıklıklarının çıkacağına ve yaşamının bir anda deyim yerindeyse fırtınalı bir denize dönüşeceğine, çözümlere kavuşacağına delalettir.

Kahve falında dişleri temizletmek gördüyseniz:

  • Bazı kişileri sizce yanlış yaptıkları konular, uygulamalar veya olaylar hakkında uyarmak veya ikna etmek isteyebilirsiniz.

Kahve falında temiz beyaz diş görmek hayat içinde çok saygın bir konuma geleceğine, kazancının bol olacağına işaret etmektedir.

Kahve falında doktora diş temizletmek yakın bir zamanda çocuk sahibi olunacağına, yaşanan kötü olayların unutulacağına ve hayallerin gerçekleştirileceğine, her iki tarafında konuyu kapatmaya yanaşmayacağına işaret etmektedir.

Kahve falında temiz diş görmek hayırlı bir hayat süreceğine, işlerin eski haline döneceğine işarettir.

Kahve falında çürük diş temizletmek üzgün ve mutsuzsa çok mutlu olacağı haberler alıp keyifleneceğine, bir sebeple bir dönem üzüleceğine ve mutsuz olacağına delalet etmektedir.

Kahve falında temiz dişler görmek bulunduğu mevkide yükseleceğine, her türlü konforsa sahip olunacağına delalettir.

Kahve falında dişlerini temiz görmek hayırlı kişiler ile tanışıp bu kişiler sayesinde çok daha büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine ve yaptığı işlerin sonunda çok mutlu olacağına, rızkında ve malından olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında dişlerin temiz olduğunu görmek ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, uğradığı zararın telafi edileceğine tabir olunur.

Kahve falında diş taşı temizletmek ayağına gelen şansı tepmeden, doğru adımlar atacağına, insanlar tarafından yüzüstü bırakılacağına tabir olunur.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir