AnaSayfa / Genel / Kahve falında dişin çıkıp kanadığını görmek

Kahve falında dişin çıkıp kanadığını görmek

Kahve falında dişin çıkıp kanadığını görmek uzun zamandan beri birlikte olduğu hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, hep hayalini kurup onun için çabaladığı mutlu hayatı yakalayacağına ve huzurlu günler geçireceğine, zenginlik içinde bir yaşam sürüleceğine, bahtın açılacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerden göreceği ihanet yüzünden kahrolacağına, ancak etrafındaki kişilerden birinin vereceği büyük destek sayesinde bu durumlardan kurtulacağına, bir sebeple çok sıkıntılı ve zor bir duruma düşeceğine, çalışmalarının kısa süreli de olsa sekteye uğrayacağına, girdiği işlerde çok büyük kazançlar elde edeceğine, işlerini yoluna sokmak için ortaya koyacakları çalışmadan çok büyük kazanç elde edeceğine, gerçekleştirilecek projeler sayesinde yeni ve daha rahat bir hayata kavuşacağına rivayet eder.

Kahve falında dişin çıkıp kanadığını gördüyseniz:

  • Maddi kazanç getirecek konulara öncelik tanınması gerekiyor.

Kahve falında dişin çıkıp kanadığını görmek daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine inanılır.

Kahve falında yükseğe çıkıp düşmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, herhangi bir rahatsızlık yaşamayacağına, çok kötü sonuçlar doğuracağına tabir olunur.

Kahve falında ağaca çıkıp meyve yemek kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine, gelecek ile ilgili kurulan tüm planların gerçekleşeceğine inanılır.

Kahve falında dut ağacına çıkıp dut yemek üzüntüsünün ve ağırlığının da kaybolup gideceğine, öz eleştiri yaparak, kendini değiştirmek ve geliştirmek için bazı adımlar atacağına delalet eder.

Kahve falında ağaca çıkıp inmek maddi çıkmazların biteceğine, kısmetin bollaşacağına, sıkıntıların ve sorunların hızlı bir şekilde çözüleceğine işarettir.

Kahve falında yükseğe çıkıp korkmak parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, hayatın kişinin yüzüne güleceğine, kendisine istediklerini nasip edeceğine, rızkının artacağına işarettir.

Kahve falında yükseğe çıkıp inememek kendisini kıskanan ve yaptığı işleri kötüleyen insanlara karşı çok büyük bir başarı kazanacağına, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına alamet etmektedir.

Kahve falında yüksek binaya çıkıp inmek kendisi için çok hayırlı bir iş kuracağına, oturduğu koltuktan emir verecek kadar söz hakkı edineceğine delalettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.