Kahve falında diş parlatmak

Kahve falında diş parlatmak yaptığı çalışmaların çok büyük bazı sorunlar yüzünden pek yarar sağlamayacağına, sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, büyük sıkıntılar ve üzüntüler yaşanacağına ve sağlık sorunları ile uğraşılan bir döneme girileceğine, zarar ettiği işlerde çok büyük rahatlıklar yaşayacağına, özellikle daha çok gelir getiren bir işe sahip olunacağına, yaptıkları ile pek çok kişinin eleştirisini alacağına, aile içinde büyük bir huzur ve mutluluk duyulacağına işaret eder.

Kahve falında diş parlatmak gördüyseniz:

  • Hoşlanmadığınız veya belli bir mesafede kaldığınız şeylerden hoşlanmaya başlayabilirsiniz.

Kahve falında dişlerinin çürüdüğünü görmek huzuru kaçıran durumların ortadan kalkacağına, çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, fal sahibinin, bu kişiye sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulması için elinden gelen bütün yardımları yapacağına işarettir.

Kahve falında başkasının diş çektirdiğini görmek daha müreffeh zamanlar geçirileceğine, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, başarılarının sürekli olacağına alamet eder.

Kahve falında diş düşürmek yeni ve çok daha büyük hayallerin günden güne gerçekleştirileceğine, çok yüklü miktarda para kazanarak mal sahibi olacağına yorulmaktadır.

Kahve falında diş çıkarken görmek etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına, zor, kötü ve hasta günler geçireceğine işaret etmektedir.

Kahve falında doktora diş temizlemek yeni yerler göreceğine ve yeni arkadaşlıklar kuracağına, yeni bir sosyal çevreye kavuşulacağına yorulur.

Kahve falında sarı kirli diş görmek yeterli kimse haline geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, kişinin sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine tabir olunur.

Kahve falında dişleri yutmak iş hayatında karşısına çıkan kötü olayların ve durumların düzeleceğine, yeni bir iş için başvuru yapılacağına, sevilerek yapılan bir işin daha iyi bir hale hale getirileceğine rivayet eder.

Kahve falında dişlerinin eline döküldüğünü görmek iş ve zaman kaybına uğrayacağına, işlerinin rast gideceğine, kazancının çoğalacağına yorulmaktadır.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Yorum bırakın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Scroll to Top