AnaSayfa / Genel / Kahve falında diri tavuk görmek

Kahve falında diri tavuk görmek

Kahve falında diri tavuk görmek zenginliğe kavuşacağına, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, dünya malı sahip olmanın peşine düşeceğine ve ahiret hayatını unutarak inancını boşlayacağına, gösterilecek olan sabır ve azim ile bu işten çok iyi kazanç elde edileceğine, birçok doktorun kontrol etmesinden ve birçok tedavi uygulandıktan sonra iyileşecek olan fal sahibinin artık sağlığına çok dikkat edeceğine, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine ve planlayacağına alamet etmektedir.

Kahve falında diri tavuk gördüyseniz:

  • Anılar içinizi ısıtacak.

Kahve falında diri tavuk görmek kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, sorunlu bir akrabadan gelecek kötü haber yüzünden üzüntü duyulacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında diri gömmek elde bulunan mal mülkün bir kısmını beraberinde götürecek bir işe girileceğine, iş ortamında bir tartışma yaşanacağına inanılır.

Kahve falında ölen annesini diri görmek yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına delalet eder.

Kahve falında mezarda diri görmek iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, ters giden işlerin de düzeleceğine yorulmaktadır.

Kahve falında ölmüş annesini diri görmek zorluklarını aşmayı bileceğine, içindeki huzursuzluktan kurtulacağına, üzüntülerini bir kenara bırakıp kendisini işine ve sevdiği kişilere yardım etmeye vereceğine alamet etmektedir.

Kahve falında ölen birini diri görmek fal sahibinin istediği gibi bir işe kavuşacağına, imkân sahibi olacağına rivayet etmektedir.

Kahve falında ölüyü diri ama hasta görmek işlerinde kara geçeceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına delalet eder.

Kahve falında bir ölüyü diri görmek projelerin ve ortaya konulacak olan çalışmaların büyük bir prestij sağlayacağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine ve aile içinde saadetinin hiç bozulmayacağına işarettir.

Paylaş, kısmetin çoğalsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir